Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Kristína

Pridané: 15. septembra 2023

• Pevný papier

Ľahké použitie, pevný papier, ktorý sa v práčke neroztrhal, obrúsky svoj účel na moje prekvapenie splnili, farba oblečenia bola žiarivá a nebola zašednutá, obrúsky Colour Catcher môžem ľuďom len odporučiť a práčku bez nič už ani nezapnem, reklamala je reklamala no vlastná skúsenosť je vlastná skúsenosť

Overený zákazník Testuj.to Klaudia

Pridané: 15. septembra 2023

• Praktické
  • Účinne

Neverila som, že taka na prvý pohľad obyčajná vec dokáže zachrániť pranie, ak sa vyskytnú farebne farby, pripadne čiernobiela kombinácia. Konečne nemusím prať s obavami, že môj chlap hodí nejaké farebne prádlo medzi to, čo nepatrí, pripadne že čierna ponožka ovplyvní celý proces prania bieleho prádla. Automaticky je súčasťou každého prania.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Prádlo sa neofarbilo
  • Neofarbenie ani pri praní bledšej veci s červenou a tmavou
  • Farby sa pekne zachovali
  • Dokonca mám pocit,že sú žiarivejšie ako pred praním
  • Velmi komfortné z hľadiska napr. Zablúdenia bledej veci k tmavým
  • Farby na veciach sa "nepomiešali" ani pri 60 stupňoch
  • Zachytenie farieb na obrúsku
  • Pekne prádlo po obrúsku voňalo
  • Prírodný materiál obrúskov
  • Obrúsky sú recyklovateľné
  • Nevypúšťajú chemikálie do vody.
  • Nič extra, možno menší obal

Na začiatok má obrúsky veľmi prekvapili,že sú z prírodného materiálu, neuvoľňujú chemikálie do vody a sú biologicky odbúrateľné, na týchto vlastnostiach si dávam veľmi záležať.Výrobok je to úžasný. Prala som bledomodré tričko spolu s tričkom červeným a tmavými teplákmi. Obrúskom som verila,dala som prať novšie detské veci. Dodržala som počet ks do práčky na kg pradla.Vôňa obrúsku príjemná. Prala som na 60° a nebol žiadny problém so zafarbením. Periem každý deň 2 práčky, mám 2 malé deti, muža robia prácou v špinavom prostredí a takýto pomocník sa vždy zíde, najmä keď nemusíte prádlo deliť bledé, červené, tmavé a dať aj bledšie veci prať s tmavšími.Obrúsok(prílohy), všetko pohltí a zafarbí sa on namiesto prádla,čo je pre mňa jednoznačný komfort a môžem sa venovať iným činnostiam a rodine.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Praktické
  • Zachovanie farieb
  • Nemám

Obrúsky K2R Colour Catcher na ochranu prádla pred zafarbenim prádla boli účinné. Prádlo sa počas prania nezafarbilo a zachovalo si svoju bielu žiarivú farbu, takže som sa nemusela vôbec obávať že búde prádlo flakate a zafarbené. Obrúsky K2R Colour Catcher na ochranu prádla odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• nezafarbilo sa oblečenie
  • jednoduchá manipulácia
  • nemusím dávať pozor čo dám prať

- nezafarbí sa ani oblečenie rôznych farieb
- kľudne sa môže pomiešať aj s bielym a nezafarbí sa
- jednoduchá manipulácia - len vložiť do budna a po použití vyhodiť
- nemusím dávať pozor čo periem
- farby ostanú farbami
- na normálny objem oblečenia stačí 1 ks obrúska
- pri väčšom množstve by som pooužila 2 ks obrúskov

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Zakúpený v Testuj.to

• Úspora času, peniazí a jednoduchšie pranie
  • Zabraňuje zašednutiu
  • Zachováva žiarlivosť farby
  • Nezafarbenie s inou farbou
  • Pranie bez triedenia

Ani som si nemyslela, ale tento produkt skutočne funguje. Už sa nemusím báť o bielizeň pocas praní a môžem prať bez triedenia. Produkt chráni ako aj zabraňuje zafarbeniu a zašednutu. Nie len chráni, ale aj zachováva žiarlivosť farby. Šetrí nie len čas ale aj peniaze.

Overený zákazník Testuj.to Nikoletta

• Som veľmi spokojná

Ubrousky K2r Colour Catcher sú jednoducho úžasné! Ako milovník čisté bielizne ma nesmierne potešilo, že moja bielizeň zostáva úplne nezmenená, bez akýchkoľvek nežiaducich farieb po praní. Avšak, to, čo ma skutočne prekvapilo, bolo množstvo "špiny" a farieb, ktoré tieto ubrousky zachytávajú po praní.

Keď som si pozrela, čo sa nachádza na ubrusku po práčke, bolo to viac, než som očakávala. S K2r Colour Catcher nemusím stresovať nad tým, že sa moje obľúbené farby zmiešajú a vytvoria nepriaznivý efekt. Tieto ubrusky to pre mňa riešia, a to veľmi efektívne.

Preto s láskou odporúčam K2r Colour Catcher každému, kto chce mať kontrolu nad farbami svojej bielizne a nechce mať po praní žiadne prekvapenia. Je to jednoduchý, ale neuveriteľne efektívny spôsob, ako si zachovať vašu bielizeň v bezchybnom stave.

Overený zákazník Testuj.to Anna

Zakúpený v Testuj.to

• Velmi odporúčam každému.

Papieriky na pranie bielizne sú najlepšie aj do práčky aj na ručné pranie. Po mojom testovaní sa mi nič nezafarbilo. Mala som zbytočne obavy. Ale potvrdzujem že sa mi nič nezafarbilo a všetko vytiahol papierik. Aj keď som skúšala v pračke aj na ručné pranie.

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Nic

?Super obrúsky, a hlavne vysoko kvalitné, nezafarbilo sa my žiadne prádlo, pri prani sa obrúsok ani pri vyššej teplote neroztrhal a nijako neposkodil a pekne bol nasiaknuty farbami z oblecenia, a nebol ukrytý v obleceni, co podaktore obrúsky inych znqciek urobia?Určite ostanem verná a zakúpim si ďalšie balenie.super pomocník a hlavne kvalitný . Mam vyskúšané viaceré značky ale tieto my sedia najviac aj navysse su cennovo výhodné.
Urcite doporucujem zakúpiť každej žienke domácej, ktorej pradlo sa kopi z viacero farieb.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Zachovanie bielej farby
  • Farebné viac sýtejšie

Už viac prádlo pred praním nemusím triediť podľa farby. Tieto obrúsky COLOUR CATCHER sú super. Riskla som biele tričká s farebným a musím uznať že na bielom ani náznak zafarbenia a farebné prádlo malo živšie farby. Určite ostávam pri používaní aby som už nemusela triediť.

Overený zákazník Testuj.to Miriam

• Účinnosť
  • Obal
  • Velmi tvrde sú ,ako pijak

Obrúsky sú spoľahlivé.Prala som farebné s bielym a vôbec sa mi prádlo nezafarbilo.Bola som milo prekvapená aj spokojná.Usetri mi to čas.Staci jeden obrúsok a nemusím triediť prádlo.Jedine čo mi vadilo že obrúsky sú veľmi tvrdé .Ako pijak ,mala som už aj jemnejšie obrúsky.Samozrejme na účinnosti to nič nemení.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Balenie
  • Veľkosť
  • Zloženie

Nepoznám lepší produkt na zachytávanie farby pri praní. Nemusím sa báť ofarbenia iného oblečenia. Je to skvelou voľbou pre každého koho nebaví riešiť triedenie a hlavne ušetrí aj vodu a veľa praní. Odporúčam každému kto ešte nieje rozhodnutí aby neváhal.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Nezafarbené oblečenie

S obrúskami Colour Catcher som spokojná. Do práčky som dala tričká rôznych farieb, odfotila som obrúsok pred prianím a po praní, no v skutočnosti ani na fotke nebolo vidieť žiadny rozdiel ale biele tričká neboli vôbec zafarbené :) za mňa veľká spokojnosť, odporúčam každému, aspoň vyskúšať :) ďakujem

Overený zákazník Testuj.to Paulína

Zakúpený v Testuj.to

• Obrúsky naozaj fungujú pred zafarbením
  • Veľkosť
  • Vôňa
  • Nenašla som na produkte nič čo by sa mi nepáčilo

Obrúsky K2r Colour Catcher sú naozaj skvelou voľbou pre mamičky ktoré nemajú čas tiediť prádlo. S obrúskom môžete prať všetky farby do kopy a stále budú mať krásnu, žiarivú farbu ako predtým. Sú dokonalými pomocníkmi pri praní a odporúčam ich vyskúšať každej žene.

Overený zákazník Testuj.to Melinda

• Balenie
  • Tvar
  • Farba
  • Dizajn
  • Savost farby

K2r Colour Catcher je skladné balenie bielych utierok, ktoré sajú nadbytočnú farbu z bubna práčky pri praní viacfarebného oblečenia. Odkedy ich používam zafarbenie oblečenia neriešim. Malý biely obdĺžnik to vyrieši za mňa . Neriešim, že mi do bubna spadne červená ponožka. Cena je primeraná tomu, že sa o svoje oblečenie nemusím strachovať.

Overený zákazník Testuj.to Anikó

• Jednoducho funguje
  • Je super
  • Nemusím triediť prádlo
  • Magnet na farbu
  • Kvalitné obrúsky
  • Neviem o ničom

Prádlo je krásne, čisté, a hlavne nezafarbené inou farbou. Obrúsok je biely a po opratí ostal farebný. S týmto produktom som nadmieru spokojná, budem odporúčať ďalej. Obrúsky do prania používam už pravidelne. Oblečenie chránim pred stratou farby aj pred zafarbením medzi sebou.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Robia čo majú

Obrúsky sú skvelé, veľký pomocník domácnosti. Odporúčam všetkými desiatimi. Mali by sa nachádzať v každej kúpeľni. Vďaka ním môžem prať oblečenie či tmavé či svetle dokopy. Farby na oblečení sa zachovajú ako boli pôvodne. Na obrúsku je viditeľne, že zafarbenie zachytáva.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

Zakúpený v Testuj.to

• Vsiakne do seba všetky farby
  • Farbu z pradla neprepusti

Servítky do práčky proti zafarbeniu sú skvelým pomocníkom. Prádlo je krásne, čisté, a hlavne nezafarbené inou farbou. Na fotkách je vidieť rozdiel pred a po praní
Farbu z pradla v sebe uzamkne a neprepustí ju. S produktom som veľmi spokojná a budem ho odporucat dalej

Overený zákazník Testuj.to Ján

Zakúpený v Testuj.to

• Páči sa mi a som dosť spokojný alergikom by som odporúčal na dlhšie obdobie,

Nikdy som nepoužíval K2r Color Cat cher ,ako tester som to vyskúšal .Bol som milo prekvapený po vyprati,farby ostali svieže a nič nepustilo aj pri vysokých teplotách .Farebné tričká krásne vyprate a nezafarbilo sa ani jedno.Ja a moja rodina sme spokojní.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Možnosť miešať bielizeň
  • Zostali stále farby
  • Biela bielizeň bola naďalej bielou
  • K2r Colour Catcher zostali zafarbené
  • Absorvovali farbu z bielizne
  • Rýchla manipulácia s nimi
  • Jednoduchá manipulácia
  • Spoľahlivosť
  • Nenašla som žiadne negatíva

Tieto K2r Colour Catcher krásne pomohli, zmiešala som bielizeň rôznych farieb, biele s tmavým, ale nestalo sa nič zlé, farby zostali zachované, žiarivé, biela bielizeň zostala bielou, čo veľmi šetrí čas a nehrozia obavy ako to dopadne, keď sa bielizeň vyperie pokope, mňa presvedčili a už mám doma ďalšie balenia a používam ich ďalej

Zobrazujem 161 - 180 zo 399 recenzií 1...7 8 [ 9 ] 10 11...20