Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Žiadne zafarbené pradlo
  • Komfort
  • Pohltenie farieb

Väčšinou pradlo netriedim a len dám do pračky. Aj keď som si myslela ze pradlo nemôže zafarbil nejaké oblevienie opak bol pravdou. Keď som vytiahla obrúsok bol celý zafarbený. Pradlo si zachovalo svoju farbu. Komfort pri používaní je na jednotku. Žiadne triedenie veci a len dat obrúsok a zapnúť práčku.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Naozaj funguje

Dlhšie som váhal nad týmto produktom, ale naozaj nebanujem. Farebné prádlo ostane rovnako farebné ako pred praním. Po použití obrúsku sa sami presvedčíte, že funguje. Obrúsok ostane jemne zafarbený, ale na ostatnom prádle ani náznak inej farby. Určite kúpu odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Zakúpený v Testuj.to

• Paci sa mi ze sa prádlo nezafarbi
  • Ze majú tie obrúsky účinok

Obrúsky do práčky som voľakedy vôbec nepoužívala ani som nevedela, že niečo také existuje. Raz som ich dostala vzorku K2r Colour Catcher bývalej praci, a tak som doma vyskúšala a bolo to super. Začala to používať aj mamina a tiež je maximálne e spokojná, vždy keď ideme do obchodu, tak si kúpime aj do zásoby.

Overený zákazník Testuj.to Daniel

• Produkt spĺňa, čo sľubuje
  • Praktickosť
  • Jednoduché používanie
  • Výsledný efekt
  • Zatiaľ som na nič neprišiel

Produkt spĺňa, čo som od neho očakával. Obrúsok bol úplne špinavý, zachytil veľa špiny. Prádlo som skúšal prať farebné s bielym, biele sa nezafarbilo. Je to užitočná pomôcka pre ľudí kt. nemajú čas a nechce sa im preberať sa špinavým prádlom a rozdeľovať ho podľa farieb.

Overený zákazník Testuj.to Renata

• jemná parfumácia
  • pevnosť
  • "vychytávanie" a uzamknutie farieb
  • jednoduché použitie

K2r Colour Catcher som si obľúbila. Je mierne navoňaný, príjemne po ňom voňala aj bielizeň. Je veľmi pevný. Počas prania sa nedrolil, ani neroztrhal. Použitie je úplne jednoduché, stačí ho dať do bubna s bielizňou. Nepostrehla som, že by sa kusy bielizne navzájom ofarbili, i keď som mala v pračke biele, aj farebné kúsky bielizne. Bola som spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Aneta

• jednoduchá aplikácia
  • ušetrenie času pri triedení oblečenia
  • ochrana farieb oblečenia
  • ochrana proti zašednutiu
  • zachovanie čistoty
  • absencia chemikálií

Aplikácia obrúskov K2r Colour Catcher je veľmi jednoduchá a ušetrí Váš čas pri triedení kúskov oblečenia na pranie. Bledé oblečenie si zachovalo svoju farbu po opraní zmiešaného prádla, na základe čoho by som odporučila pridávanie obrúskov pri praní pre udržanie žiarivej farby bez zašednutia.

Overený zákazník Testuj.to Milan

• Funkčnosť produktu

Produkt K2r Colour Catcher je za mňa skvelý produkt určite to odporúčam vyskúšať. K2r Colour Catcher patrí do každej domácnosti. Za mňa tento produkt plní svoju funkciu presne tak ako má. S týmto produktom sa nemusíte báť že sa vaše oblečenie zafarbí.

Overený zákazník Testuj.to Vaneska

• funguje, prádlo se neobarví

Super věcička Tyto ubrousky používám již 4 rokem a jsou stálicí při praní prádla. nemusím se bát smíchat ruznobarevné prádla dohromady. Je to obrovská úspora, místo tří praček stačí jedna a jeden, nebo dva ubrousky. Fungují jako magnet na barvu.jednoduše FUNGUJE .

Overený zákazník Testuj.to Vaneska

• funguje, prádlo se neobarví

Ubrousky jsou skvělé, prádlo se vůbec neobarvuje a samotnou mě překvapilo, kolik "špíny" jsou po praní ubrousky schopné zachytit. nemusím se bát smíchat ruznobarevné prádla. oblečenie zostalo tak ako pred vypraním samozrejme s rozdielom, že bolo čisté a voňavé ale farba zostala

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Krásne sýte farby
  • Žiarivosť
  • Vôňa
  • Jednoduchosť pri používaní

K2r Colour Catcher sú pracie obrúsky , ktoré zabraňujú zafarbeniu oblečenia a udržuje oblečenie žiarivé. Obrúsky zachytávajú v práčke voľné čiastočky farieb a nečistôt, takže oblečenie nezošedne a taktiež sa ani nezafarbí. Tento zázračný obrúsok vám uľahčí život v praní so zmiešaným prádlom.

Overený zákazník Testuj.to Žaneta

• Nemusím triediť oblečenie
  • Zachytí všetky farby

Vyskúšala som aj inú značku ale tieto sú bezkonkurenčné. Iné už kupovať nebudem. Som rada, ze odteraz nemusím pred praním oblečenie triediť. Som rada že som mohla produkt otestovať a odteraz budem Colour Catcher kupovať pravidelne. Určite odporúčam každému vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Zachytava farbu
  • Zabranuje zafarbeniu

Spokojnosť s obruskami. Prádlo sa mi pri testovaní nezafarbilo ani pri čiernej ani pri červenej/ružovej farbe a ani pri vysokej a ani pri nízkej teplote. Odporúčam ich pri praní dávať do sieťky na pranie bielizne lebo sa ľúbia schovat a upchať práčku

Overený zákazník Testuj.to Milo

• pekná vôňa
  • nezafarbím oblečenie
  • chytá unikajúce farby
  • farby ostanú stále
  • oblečenie ostane žiarivejšie
  • malé množstvo

K2r Colour Catcher je šikovná handrička ktorá mi pomohla ochrániť oblečenie pri praní. Keďže som dával spolu dve malé kôpky rôznofarebného prádla a bál som sa aby sa mi nespravili flaky. Wau a ono to vyšlo, všetko malo svoju stálu farbu. Odteraz odporúčam, hlavne tým ktorí nevedia ako správne prať.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• je recyklovateľný
  • stačí jeden obrúsok na jedno pranie
  • chráni životnosť farieb oblečenia
  • materiál

Colour Catcher je pre mna jedno veľké prekvapenie. Po otvorení som nečakala tento typ materiálu, podobnému pijaku/papieru. Pri iných značkách bol bola zvyknutá na látkovú textúru. A tá, je očividne aj jedinečná. Obrúsok mi pomohol pri praní rôznorodého prádla a nezafarbil ani biele kusy oblečenia. Po vytiahnutí z práčky bol mierne našednutý. Je to sranda, že stačí do práči hodiť iba jeden papierik a nemusím špekulovať pri triedení a vyberaní správneho pracieho prášku. Pekne vidno, čo zachytil a čo by inak skončilo na oblečení. Určite plánujem ostať pri tento značke a neničiť si zbytočne oblečenie tak, že sa mi zafarbí a vybledne v práčke.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Účinné
  • Jednoduché použitie

Colour Catcher obrúsky do prania ma prekvapili sú účinné, po použití som naozaj videla rozdiel zachytený na obrúsku. Rôznofarebna bielizeň si zachovala svoje farby a oblečenie nebolo zafarbené. Týmito obrúskami ušetríte nielen čas ,ale aj pracie prostriedky ,vodu a energie. Určite odporúčam je to jednoduché aj na použitie.

Overený zákazník Testuj.to Svetlana

• Zachovanie farieb
  • Zachytavanie necistot

Obrúsky colour catcher sú skvelý pomocník pri praní , chráni bielizeň. Pred zafarbenim , farby sa uchovavaju , obrúsky zachytávajú nečistoty pri praní , použitie je jednoduché, obrúsok sa vloží pri praní do bubna , doporučujem používať obrúsky pri praní

Overený zákazník Testuj.to Alex

• Balenie
  • Viac papierov v jednom balení
  • Dizajn obalu
  • Kvalita
  • Ťažko sa hľadá medzi oblečením po vypratí

Papieriky colour catcher od spoločnosti k2r sú dobrou voľbou v prípade ak potrebujete nutne prať viacero druhov farebného oblečenia spolu. Papier zachytí farby ktoré sa vymijú z oblečenia a tým pádom sa nezachytia na bielom oblečení. V balení je viac kusov papierov. Pri mojom praní papier zachytil modrú farbu a biele tričká ostali krásne čisté.

Overený zákazník Testuj.to Lakiova

• Kvalita
  • Jednoduché použité
  • Nic

S produktom som velmi spokojná , teraz môžem prať viacero farieb bez obavy zafarbenia, tak ako to mám najradšej :) vďaka čomu nemusím prádlo triediť a prať tak každú farbu zvlášť, ale teraz môžem všetko naraz a prádlo krásne , nezafarbene, čiže za mňa spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• Super účinnosť
  • Jednoduchosť používania
  • Skladné

Tieto pracie obrúsky sa mi stali pomocníkom pri každom jednom praní. Neverila som, že môžu takéto skvelé. Po praní bolo vidieť, ako veľa toho obrúsok zachytil. Po praní farba každého kusu bielizne ostala nedotknutá, žiaden kus neostal zafarbený od tých druhých.

Overený zákazník Testuj.to Silvia

• praktické
  • funkčné

Za mňa jednoznačne odporúčam tieto obrúsky, nakoľko žijeme v domácnosti len dvaja a niekedy periem dosť farebné veci spolu. Ale keď pridám obrúsok Colour Catcher nemusím sa báť, žeby sa nejako oblečenie zafarbilo. Obrúsky sú veľkým prínosom pre moju domácnosť. Ľahko sa s nimi manipuluje, nakoľko stačí vybrať s obalu a vložiť do bubna k prádlu. Po vypraní stačí obrúsok len vybrať a zachodiť do koša.

Zobrazujem 121 - 140 zo 398 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...20