Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Velkost balenie
  • Prakticke
  • Vyborne funguju
  • Vsetko bolo super

Učinnost vyrobku K2r Color Catcher je vyborna. Nezafarbi oblecenie. Obrusky su vyrobene z velmi kvalitneho materialu. Pocas prania v pracke s tymito obruskami sa vam nikdy nezafarbi oblecenie inou farbou. Odporucam vsetkym, ktory s tymto mali problemy

Overený zákazník Testuj.to Maria

• Ano velmi

K2r obrúsky sú super na zmiešanú bielizeň ak nechcete aby sa vaša bielizeň zafarbila všetko ostáva na obrúsku je to dobrá vec ak nemáte čas triediť bielizeň všetko supnete do bubna dáte obrúsok a zapnete práčku po vyprani všetko je na obrúsku bielizeň je bez fliakov.

Overený zákazník Testuj.to Šárka

• Rýchle pranie bez triedenia
  • 100% prírodný materiál

Rýchle a pohodlné pranie, netreba triediť bielizeň pred praním keďže obrúsky zachytia všetko, čo treba
Šetria tak čas aj financie
Sú vhodné aj na ručné pranie a bezpečné pre sušičky bielizne
A dokonca sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov, plne recyklovateľn~

Overený zákazník Testuj.to Jozef

Zakúpený v Testuj.to

• Je to velmi zaujimaje nevedelsom ze takato obruska existuje

Kolour kecser su velmi zaujimave obruski nie na pranie ale obruska na pranie abi sa sati nezafarbili velmi zaujimave vyskusajte a nemudete mat saty alebo tricka zafarbene zaradom za sebou staci vybrat z papierika a hodit do pracky a sati ostanu takej farbi akoboli .

Overený zákazník Testuj.to kristina

• Vsiakovanie farby
  • Nezabera miesto
  • Nemam co vytknut

K2r Colour Catcher splna vsetko co ma. Zachova farby pocas prania, nezafarbi inu bielizen pocas prania ak nahodou ine oblecenie ousta viac farby. Nakolko mam vela farebneho oblecenia tak to vyuzivam dost casto a som a tym velmi spolojna, kazda zena by toto mala mat v domacnosti.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Výhodná mi príde cena
  • Páčilo sa mi , že nemusím triediť prádlo
  • Papierik zachytil všetku uvoľnenú farbu
  • Asi žiadne za mňa

Celkom nad moje očakávania , nemusela som prať na dva krát. Skratka som to tam nahádzala všetko, tmavé, svetle, farebne, a catcher. Prádlo ostalo nepoškodené , nezafarbene, a ostala som celkom šokovaná keď som videla catcher po použití koľko sajrajtu to dokáže zachytiť :)

• Jednoduché použitie
  • Udrží oblečenie bez zafarbenia
  • Nemam čo vytknúť

Obrúsky colour catcher používam pri každom praní. Vďaka Jim sa nemusím báť zafarbenému oblečeniu, ktoré sa bez obrúskov bežne vyskytovalo, ak sa niečo pritúlalo do práčky, hlavne ak to bolo sýtej najčastejšie červenej farby. Teraz sa už báť nemusím a môžem prať všetko naraz.

Overený zákazník Testuj.to Tímea

• Nefarni ďalšie oblečenie
  • Jednoduche používanie

Vo väčšine prípadov si nedávam pozor na to čo s čím periem hlavne keď sa ponáhľam :D ...ale tieto obrúsky má fakt prekvapili......pridala som k praniu cistu bielu utierku a keď som videla aká je tá utierka po prani špinavá tak som neverila vlastným očiam že fakt to funguje...nadmerné som spokojna s týmito utierkami a už to je pre moju domácnost povinnou vybavou

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Jednoduchá manipulácia, super účinok

S obruskami Color Catcher som nad mieru spokojná. Prádlo zostalo žiarivé ber zajdenia inej farby . Jednoduchá manipulácia je úplne super, keďže vlož do bubna prádlo a spolu s ním aj jeden obrúsok. Výsledok bol ohromujúci. Napriek tomu že som prala farebné nestabilné prádlo, zostalo svieže a v pôvodných farbách. Som nadmieru spokojná

Overený zákazník Testuj.to Mária

• jednoduchosť
  • pohodlnosť
  • istota
  • nezafarbenie oblečenia

Občas sa stane, že potrebujete oprať veci rôznych farieb a každému sa už stalo, že sa jedna vec zafarbila o druhú že? Pri K2r Colour Catcher sa tohto báť nemusíte. Je to jednoduché, len to hodím do práčky a je to vybavené :) Istato že všetko vyberiete v takej farbe v akej ste to do práčky vložili :)

• Nezafrbilo mi svetle prádlo

U mňa a mojej rodiny veľká spokojnosť ,prádlo nebolo zafarbené aj keď periem aj farebné aj tmavé spolu .Cenovo dostupné čo je tiež super ?takže obrúsky color catcher budeme kupovať aj naďalej ,sme vďační že sme dostali možnosť testovať tieto skvelé obrúsky ?

• Nezafabilo mi svetle prádlo

K2R Colour Catcher je užasný ,možem prať svetlé a tmavé prádlo bez obáv spolu a nezafarbí sa .Prádlo nevybledne nevyťahá farbu, čo je super .Skvelá cena ?.Určite si budem obrúsky kupovať aj naďalej moja rodina je tiež veľmi spokojná .Taktiež je v obchode za výbornú cenu .

Overený zákazník Testuj.to Pavel

• jednoduché použitie
  • funkčnosť
  • odstraňuje fľaky
  • pohlcuje zvyšky farieb z textílií
  • prádlo je žiarivé
  • nezistil som žiadne negatíva

K2R Colour Catcher je užitočný pomocník pri praní oblečenia. Tieto utierky dokážu zachytiť a zadržať farbu, ktorá by mohla preniknúť do iných kusov oblečenia. Vďaka tomu môžete prať rôzne farby spolu bez obáv o vyblednutie alebo premývanie farby. Oblečenie tak zostane čisté, svieže a v pôvodnej farbe. K2R Colour Catcher je skvelým riešením pre šetrenie času.

Overený zákazník Testuj.to Zsolt

• Účinok

Naozaj užitočný výrobok, ktorý Vám dokáže ušetriť aj čas, aj peniaze. Obrúsky sú veľmi účinné, bol som aj sám prekvapený, lebo predtým som obrúsky nepoužíval. Namiesto 3 praní stačí už iba raz vyprať, všetky farby dokopy, bez toho, aby sa farby na oblečení premiešali. Určite odporúčam každému.

Overený zákazník Testuj.to Žaneta

• Jednoduché používanie
  • Ani jeden kus bielizne sa nezafarbil
  • Skvelý produkt

Colour Catcher som skúšala na farebnej bielizni zmiešanej s bielou bielizňou, na posteľné obliečky tmavo modrej a bielej farby a tiež na detské veci- prevažne biele a ružové. Skvelý produkt, nič sa nezafarbilo, jednoduché použitie. Odporúčam, určite si produkt zaobstarám do domácnosti

Overený zákazník Testuj.to Jana

Zakúpený v Testuj.to

• Komfortne pranie bez obav zafarbenia prania
  • Nemusim triedit bielizen
  • Ziadne

Pacil sa mi hlavne komfort pri prani. Nemusim viac triedit pradlo na farebne a biele. Ako som to hodila do kosa na bielizen, tak som to supla do pracky a pridala color catcher obrisok k praniu. Bola som nadsena, ze som si ulah ila zivot a ze je to take pohodlne. Balenie a pouzitie velmi jednoduche, len ho supnete k praniu a hotovo

Overený zákazník Testuj.to Alexandra

• Jednoduche pouzivanie
  • Obrusok ostal po vybrati takmer biely

Pracie obrusky K2r Colour Catcher su skvelym pomocnikom do kazdej modernej domacnosti, kde ludia nemaju cas triedit pradlo. Zafarbenia sa nemusia vobec obavat. Staci vybrat jeden obrusok, hodit ho do bubna a zapnut pracku na vybrany program. O ostatne sa postara Colour Catcher

Overený zákazník Testuj.to Natália

• Zachovanie farby bielizne
  • Nezafarbi sa iné pradlo
  • Nenasla som mínus

S týmto produktom som veľmi spokojná s produktom colour Catcher. Zachováva farbu takú sytu ako aj pred praním. Vďaka produktu sa iné prádlo nezafarbi a všetko prádlo ma krasnu nevyblednutú farbu. Určite by som tento produkt odporučila do každej domácnosti

Overený zákazník Testuj.to Natália

Pridané: 10. septembra 2023

• Účinnosť
  • Jednoduché používanie

Obrúsky Colour Catcher som vyskúšala teraz prvýkrát. Vybrala som na testovanie agresívne červené prádlo. Obrúsok pred a po použití ma milo prekvapil. Prádlo bez fľakov a s kombináciou Persil kapsule som bola maximálne spokojná. Použitie je veľmi jednoduché, len dat do pračky a nemusím sa báť ze by sa mi prádlo zafarbilo

Overený zákazník Testuj.to Adriana

Pridané: 10. septembra 2023

• názov
  • nie sú malé
  • účinok
  • materiál

Pracie obrúsky K2r Color Catcher som vyskúšala prvýkrát. Dala som dva obrúsky medzi farebnými šatami. Boli tam všeliaké farby spolu s menej farebnými a nebola žiadna nehoda s nimi. Milo som sa prekvapila, totiž obrúsky neboli farebné ale boli tam nové kúsky oblečenia. Odporúčam.

Zobrazujem 201 - 220 zo 399 recenzií 1...9 10 [ 11 ] 12 13...20