Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Ľubomíra

• Farba oblečenia po vypraní
  • Nezafarbenie jedného kusu oblečenia od druhého
  • Jednoduchosť použitia
  • Mohlo by byť väčšie balenie

Pri používaní pracích obrúskov som bola nadmieru spokojná. Okrem zachovanej farby oblečenia po praní, ma milo prekvapila aj skutočnosť, že vôbec nedošlo k zafarbeniu kusov oblečenia vzájomne. Navyše, kladne hodnotím aj jednoduchosť a komfort pri ich používaní.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• komfort
  • jednoduchosť
  • účinnosť

Obrúsky sú mojím spoločníkom na každé pranie pre deti a dospelých. Používanie je ľahké a jednoduché, bielizeň sa nezafarbí, môžem pokojne prať spolu červené a žlté veci bez strachu, že ostanú niekde škvrny. Farby ostanú zachované pri každom praní a výsledok je skvelý.

Overený zákazník Testuj.to Miroslav

• Jednoduchosť použitia
  • Prevencia proti zafarbeniu prádla
  • Spoľahlivosť
  • Neviem.

Produkt je jednoduchý na používanie, proste vložíte do práčky spolu s prádlom a pustíte cyklus prania. Po skončení pracieho cyklu obrúsok Color Catcher vyhodite. Proti si zachová svoje farby, a žiadna farba sa neprenesie na iní kus oblečenia. Pranie bez obáv. Už nemusíte vyhodiť svoje zafarbené oblečenie.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Hrúbka obrúska
  • Zabraňuje nežiaducemu zafarbeniu

Obrúsky K2r som vložila do bubna práčky pri praní pri 30° praní.Mohla som sa spoľahnúť a prádlo netreba triediť podľa farieb. Obrúsok vďaka svojej hrúbke zostal celý,bez roztrhnutia.Bol jemne zafarbený do siva. Ochránil mi oblečenie od nežiaduceho zafarbenia .Farby zostávajú žiarivé. Odporúčam vyskúšať,bola som milo spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Všetko
  • Nic

Produkt K2r Colour Catcher je priam úžasný, už pri prvom praní som si všimla výsledok. Prádlo sa mi nezafarbilo všetko bolo zachytené obrúskom. Už si nikdy nekúpim iné. Vrelo odporúčam aj tým ktorý perú všetko v kope a nerozdeluju si prádlo na čierne, biele a farebné.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Malo kusov v balení

Colour Catcher je perfektný v prípade, že ste si kúpili nové oblečenie a bojíte sa, že púšťa farbu, poprípade chcete svoje oblečenie ochrániť pred ľubovoľným za farbením. Ja až po tom, čo som si kúpila colour Catcher som zistila, koľko čiernych a červených kusov oblečenia mi púšťa farbu.

Overený zákazník Testuj.to Evi

• Áno

Učinnost vyrobku K2r Color Catcher je vyborna.
Nezafarbi oblecenie.
Obrusky su vyrobene z velmi kvalitneho materialu. Pocas prania v pracke s tymito obruskami sa vam nikdy nezafarbi oblecenie inou farbou.
Odporucam vsetkym, ktory s tymto mali!
Zabraňuje aj vyšediveniu oblečenia.

Overený zákazník Testuj.to Stanislava

• Stálosť farieb
  • Nemám výhrady

Pracie obrúsky K2r Colour Catcher sú veľmi kvalitné, zabraňujú nežiadúcemu zafarbeniu bielizne napriek tomu,že pri praní sú spolu viaceré farby,prádlo si zachová svoju pôvodnú farbu. Veľkou výhodou pracích obrúskou K2r Colour Catcher je cenová dostupnosť.

Overený zákazník Testuj.to Erika

• Nezafarbenie bielizne
  • Zachovanie farby počas prania
  • Jednoduchosť

Zachovanie farby počas prania, nezafarbilo oblečenie vôbec, obrúsky zachytili všetky farby z tmavého a farebného oblečenia, za mna môžem len odporučit tieto obrúsky sú jedny z najlepších kt.som kedy používala. Kvalita obrúsku je ako papier po opratí má jemnú textíliu

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• jednoduché použitie

Používanie pracích papierikov bolo pre mňa veľmi užitočné. Každý kto sa pre ne rozhodne ich určite ocení. Papierik stačí vložiť do bubna práčky spolu s bielizňou a už sa nemusíte báť zafarbenia bielizne ani pri praní rôznych farieb bielizne.Stojí za to ich mať doma.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Farby ostali krásne žiarivé
  • Nič nebolo zafarbené
  • Šetrí môj čas

Colour Catcher je jeden zázračný obrúsok ktorý Vám pomôže pri praní farebného oblečenie zachovať farby .
Farby ostali nepoškodené aj napriek tomu že som prala červené z čiernym a modrým.
Úplná topka na trhu. Zbožňujem tento produkt a budem ho používať aj naďalej ?.
Odporúčam každej žene vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Zachovala sa farba prádla
  • Poradili si aj s tmavou ponožkou v bielom prádle
  • Zrejme nič

Už po prvom praní som si všimla že prádlo nevybledlo a malo stále svoju peknú farbu. Dokonca, pri malej nepozornosti sa mi podarilo do bieleho prádla primiešať čiernu ponožku. Obrúsky si s tým však nádherne poradili a prádlo zostalo krásne biele. Možno jedinou nevýhodou je to, že sa obrúsok prilepí na bubon práčky

Overený zákazník Testuj.to Darina

• Obal
  • Učinnosť
  • NIC

Produkt sa mi veľmi páčil. Hehe účinnosť je super 100%.Na oblečení zachovalom farbu a všetko stiahol do seba keďže som bielizeň pomiešala. Vôbec sa mi nezafarbilo prádlo co som veľmi spokojná. Je to super obrúsok. Rada ho odporucim mojim známym. Odteraz ho budem používať častejšie.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Tenky obrusok
  • Zachytava ciastocky farby
  • Nedroli sa
  • Vsetko sa mi pacili

Obrusky milujem, aj ked sa mi zatula pradlo inej farby do pracky, nemusim sa bat, ze by sa zafarbilo. Jednoducho pridam do kazdeho prania Color Catcher a je to. Uvolnena farba sa zachyti na obrusku a nezafarbi oblecenie, uz mi takto zoparkrat zachranil biele ponozky zabudnute v dcerinych rifliach.

Overený zákazník Testuj.to Jarmila

• Jednoduché používanie
  • Praktické,, netreba sa báť o farby
  • Nic

Produkt K2r Colour Catcher veľmi odporúčam, je vhodný pre mamičky, ktoré majú malé deti na detské vecičky, ktoré treba prať denne.vzdy som mala veľa práčok a priala na polovičnych programoch, lebo sa mi nechcela pomiešat farby. S K2r Colour Catcher to je jednoduché.

Overený zákazník Testuj.to Nikoleta

• Učinnosť
  • Jednoduché použitie
  • Prirodné
  • Dostupné

Zázrakom pri praní sú pre mňa utierky K2r Colour Catcher, vďaka ktorým je nechcene zafarbené prádlo už minulosťou. Sú jednoduché na používanie, stačí ich vložiť pred každým praním do práčky a Vaše prádlo bude chránené pred nechceným zafarbením. Už viac nebude z bieleho mužovho trička ružove.

Overený zákazník Testuj.to Natália

Zakúpený v Testuj.to

• zachovanie farby počas prania
  • obal
  • kvalita

Odporúčam, som spokojná s výrobkom farba je super počas celého prania, bielizeň sa vôbec nezafarbila, lahke použitie vie to aj moja menšiadcéra to vie používať keď perieme, vyborna cena isto si to kupim aj dalej do budúcna velmi dobrá vec som rada že som mohla testovať tuto super vychytavku

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Voňa

Pracie pbrúzly colour cather max protext sú určené na pranie farebného oblečenie, alebo bieleho oblečenia spolu s ostatným. Zabezpečia, že prádlo zanechá svoju farbu, biele oblečenie sa nezafarbí prítomnosťou iného oblečenie. Účinok je možné pozorovať už pri prvom použití.

Overený zákazník Testuj.to Katarina

• Vsetko
  • Nemám čo vytknúť

Obrúsky má veľmi milo prekvapili . Vôbec som nečakala žeby to malo niaky vplyv na pranie . Úprimne nemala som vôbec veľké nároky nato. Čiže som čakala že vyberiem znova biely obrúsok a realita bola taká že som vybrala šedy za mna 10/10 . Periem už len s tým

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Prádlo sa nezafarbilo
  • Bielizeň má sýtejšie farby
  • Obrusok sa ľahko dostane dovnútra bubna a môže pokaziť práčku

Obrúsky funguju ako majú. Zmiešala som farebné s bielym a prádlo sa nezafarbilo, dokonca farebné prádlo vyzerá oveľa viac žiarivé . Akurát sa obrúsok môže ľahko dostať do vnútra bubna práčky a spôsobiť problémy. Preto odporúčam prať v sietke , ktorá sa bežne používa na spodné prádlo . Takto je to bezpečné. Obrúsky môžem za nás odporučiť. Výborný pomocník do prania

Zobrazujem 181 - 200 zo 399 recenzií 1...8 9 [ 10 ] 11 12...20