Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Silvia

• praktické
  • funkčné

Za mňa jednoznačne odporúčam tieto obrúsky, nakoľko žijeme v domácnosti len dvaja a niekedy periem dosť farebné veci spolu. Ale keď pridám obrúsok Colour Catcher nemusím sa báť, žeby sa nejako oblečenie zafarbilo. Obrúsky sú veľkým prínosom pre moju domácnosť. Ľahko sa s nimi manipuluje, nakoľko stačí vybrať s obalu a vložiť do bubna k prádlu. Po vypraní stačí obrúsok len vybrať a zachodiť do koša.

Overený zákazník Testuj.to Zdenka

• Jednoduché použitie
  • Veci ostali take aké majú byt

Obrúsky sú najlepšia vec asi aká bola na pranie rôznych farieb.
Najviac sa mi osvedčilo pri praní detských veci, keďže tam netriedim podľa farieb a veci mi ostali krásne. Farby ostali take aké majú byť. Nič sa nezafarbilo. Jedine čo sa zafarbilo bol obrúsok. Jednoducho úžasne.
Odporúčam všetkými 10 pre všetkých.

Overený zákazník Testuj.to Tatiana

• balenie
  • účinnosť

K2r Colour Catcher môžem odporučiť pre tých, čo často nevedia naplniť práčkou jednou farbou oblečenia a tak musia dať oblečenie prať na viackrát. S K2r Colour Catcher som i po menších obavách dala rôzne farebné oblečenie do jednej várky a bola som veľmi spokojná. Oblečenie sa nezafarbilo a ušetrila som si čas s ďalším praním.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Oblečenie nemusím triediť
  • Chráni pred zafarbenim
  • Obnovuje farebnosť, oživuje
  • Nemám čo vytknúť

Colour catcher krásne chráni naše oblečenie pred nežiaducim zafarbenim. Konečne si nemusíme robiť zbytočne starosti s triedenim oblečenia. Jednoducho dám prať, vložím papierik a už mám krásne chránené oblečenie pred zafarbenim. Oživí tiež farby. Môžem len odporučiť

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Nepoškodia práčku
  • Nepoškodia oblečenie
  • Prádlo ostáva svieže
  • Zabránia zafarbeniu pradla

K2r colour catcher sú papieriky na pranie. Zabraňujú poškodeniu a zafarbeniu oblečenia/pradla. Nepoškodia práčku. Je to veľmi užitočná vec kto perie farbne a biele oblečenie dokopy. Netreba deliť prádlo na biele a farebné stačia tieto papieriky a prádlo bude bez pofarbenia.

Overený zákazník Testuj.to Ilona

• jednoduché používanie
  • účinné zachytávanie farby
  • občas je problém nájsť obrúsok po praní

Pracie obrúsky Colour Catcher používam pri praní už dlhšie a sú nenahraditeľným pomocníkom. Odbúrali mi nutnosť triedenia prádla podľa farby, proste do práčky vložím tento obrúsok a nebojím sa nežiadúceho zafarbenia bledších kúskov oblečenia. Jedinou nevýhodou je, že ich občas po dopraní hľadám v práčke

• Kvalita
  • Vona
  • Ucinok

Obrusky K2r Colour Catcher som skusila prvykrat. Bola som spokojna. Oprate oblecenie zostalo pekne farebne. Bez znamok zosidevenia pri opakovanom prani. Obrusky K2r Colour Catcher budem pouzivat opakovane a pravidelne. Odporucam vyskusat kazdemu. Budete spokojni.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Výborná savost
  • Veľká spokojnosť
  • Prádlo po pridaní colour catcher ostane pekne nesfarbene
  • Nemám čo vytknúť

Určite veľká spokojnosť ,super savost pradlo či už biele čierne alebo farebne mali tu istú farbu žiadne sfarbenie bieleho alebo bledeho oblečenia najviac mi to vyhovovalo na detskom prádle ? nemám čo vytknúť určite o tom poviem znamim a rodine aby to vyskúšali . Nebudú určite ľutovať

Overený zákazník Testuj.to Janka

• Balenie

Colour Catcher je top môžme len odporučiť sama som tomu neverila vyprala som farebne prádlo s jednou bielou bavlnenou utierkou a nič sa mi nezafarbilo? Vďaka Colour Catcher ?? Naozaj treba vyskúšať nebudete sklamaný.Dokonca aj zasednute prádlo vytiahne z prádla Colou Catcher??

Overený zákazník Testuj.to Janka

• Balenie

Colour Catcher môžem maximálne odporúčať urobila som test a dala do prádla bielu vreckovku s farbením prádlom a vysledok bol prekvapujúci biela vreckovka ostala biela?Maximálna spokojnosť urcite colour Catcher môžem odporučiť ostatným.Pre mňa je to veľký pomocník v praní.

• Jednoduchosť používania
  • Cena výrobku
  • Účinnosť pri praní tmavých veci s farebnými
  • Nefungovali na 100% pri kombinácii bielych a tmavých veci
  • Nie sú aromatické/ parfumované

Prala som spolu biele bavlnené veci, farebne bavlnené aj syntetické a takisto tmavé bavlnené a syntetické. Farebne veci zostali rovnako farebne, ako aj pred tým, nič sa nezafarbilo. Biele veci zostali trocha zošenuté kvôli tmavými pradlu. Tmavé oblecenie nezmenilo farbu. Neodporúčam kombinovať biele a veľmi tmavé bavlnené veci.

Overený zákazník Testuj.to Laura

• Jednoduchosť
  • Účinnosť
  • Výrobené z prirodných vlákien
  • Pri tkanivách náchylnejších na zafarbenie treba zvýšiť počet obrúskov

Pracie obrúsky zachytávajúce farbu sa mi veľmi osvedčili. Nešlo o náročnú aplikáciu, obrúsok stačilo umiestniť do vnútra bubna práčky, vložiť prádlo a prať. Uprednostnila som rôzne oblečenie farieb, aby sa ukázal výsledok. Obrúsok účinne zachytil hlavne červenú farbu z oblečenia, ktorá farbí často aj iné oblečenie, no prádlo nepreukázalo žiadne známky iných farieb, teda obrúsok zachytil nežiadúcu uvoľnenú farbu, ktorá sa uvoľňuje vplyvom vody. Navyše obrúsok zabraňuje aj nežiaducemu zašednutiu oblečenia. Môžem len odporúčať.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• Praktické použitie

Vyskúšali sme dat do práčky viac farebných vecí a vyskúšali sme čo to spraví. Ale nakoniec to všetko dobre dopadlo nič nezostalo sfarbené. Obrúsky sú prakticky zabalene q ké jednoduché ich používať. Skúsila som.pouzit obrúsok aj druhý krát a tiež bolo všetko v poriadku

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Zachovanie farieb bielizne
  • Nezafarbenie bielizne inou farbou
  • Jednoduché použitie

Použitie produktu K2r Colour Catcher je úplne jednoduché, keďže papierik stačí pred praním vložiť priamo do bubna práčky (platí najprv papierik, potom bielizeň!). Colour Catcher účinne predchádza zafarbeniu bielizne inou farbou, pričom sýtosť farieb bielizne ostáva nezmenená.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Účelnosť
  • Kvalita
  • Balenie

Maximálna spokojnosť s týmito obrúskami. Prádlo zostane po vyprani aj počas prania nezafarbene. Bielizni zostane krásna žiarivá farba plna lesku. Maximálne ľahko sa používajú. Sú vhodne aj na cesty pretože sú spratne do kufru. Určite odporúčam všetkými desiatimi.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• 100% rozložiteľné
  • plnia funkciu
  • zaručená kvalita

Som naozaj spokojná s týmto produktom dlhodobo. Prádlo ostáva nezafarbené, je naozaj jedno koľko farieb periem naraz. Na samotnom papieriku vidno ako zachytáva farbu, po vybratí je celý zafarbený. V práčke neostáva žiaden neporiadok po použití, takisto je rozložiteľný. Určite budem kupovať aj naďalej.

Overený zákazník Testuj.to Linda

• Jednoduche otvaranie obalu
  • Nic

Obrusky su super ,su spratne do kazdeho rohu kupelne ,jednoduche otvaranie ,len vlozim a perie nemusim sa bat ze zamiesam svetlejsiu vec pretoze obrusky vsetko zachytia ,ovrusky odporucam vychytaju vsetko co maju ,je to najlepsia vec ktoru mohli vymysliet

Overený zákazník Testuj.to Marianna

• Učinnosť
  • Jednoduché používanie

Veľmi dobrá vec proti zafarbeniu vecí v práčke. Všetky, ktoré som použila, boli zafarbené. Ochránili moje prádlo pred nežiadúcim zafarbením ,takže to dokonale funguje .Som veľmi spokojná s výsledkom ,nakoľko sa aj jednoducho používa. Budem aj naďalej používať

• Účinnosť

Papierové obrúsky na pranie k2r colour catcher sú správnou voľbou pre vyťažené ženy a hlavne maminy v domácnosti,nemusia triediť prádlo podľa farieb,keďže obrúsky sú 100% spoľahlivé. Je možné prať všetky farby spolu od čiernej po bielu a nehrozí naozaj žiadne nechcené zafarbenie . Všetkým odporúčam používanie,uľahčia prácu s práškom a ušetria aj čas.

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Funkčnosť
  • Dobre chytajú farbu
  • Veľkosť
  • nič som nenašla

Pomocník, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Oceňujem praktickosť balenia a veľkosť jednotlivých obrúskov, keďže často stačí použiť aj len jeden. Pomer cena-výkon je rozhodne bezkonkurenčný, spĺňa všetko, čo sľubuje. Prádlo som už dlho z práčky nevytiahla zafarbené.

Zobrazujem 141 - 160 zo 399 recenzií 1...6 7 [ 8 ] 9 10...20