Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Vladimíra

Pridané: 20. septembra 2023

• Balenie výrobku
  • Vôňa
  • Ľahká manipulácia

Skúšala som kapsuly persil discs 4v1 a papieriky do prania K2r colour catcher a som veľmi spokojná. V minulosti som nemala dobru skúsenosť s kapsulami na pranie pretože sa mi niekedy nerozpustila a zostalo to na oblečení. S kapsulami persil discs 4v1 som taký problem nemala. Bielizeň po praní zostala čistá, voňavá a vďaka K2r colour catcher sa medzi sebou nezafarbila.

Overený zákazník Testuj.to Kristina

Pridané: 20. septembra 2023

• super manipulacia
  • farba je krasna
  • viac ks v baleni
  • super cena
  • lahke vyhodenie
  • nie je tomu co vytknut

Ucinost vyrobku splnila vsetko co mala.
Prala som rozne farby / pradlo nezafarbene , ziarive .

Naozaj mozem odporucit sup do obchodu a kupit na skusku balenie sacikov Color Cather :)
Vyhoda papierikov je viac v baleni nie len 1 ks co je vyhoda pre maminy maniacky na pracky :)

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Nezafarbi bielizeň
  • Zachovaná farba
  • Ušetrení čas,voda,elektrina

Tieto obrúsky mi ušetrili už toľko času, vody, elektriny. Vďaka ním môžem dať prať zmiešanú farebnú bielizeň bez toho, aby sa zafarbila. Nemusím triediť. Ostáva žiarivá bielizeň. Obrúsky používam pri každom praní. Niekedy sa stane že vám ujde nejaké pradlo a s obrúskami som bez obáv. Počas používania obrusov mám aj čistejšu práčku. Musím odporučiť každému jednému. Bez colour catcher si už neviem predstaviť prať.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Zakúpený v Testuj.to

• Možnosť prania všetkých farieb spolu

Colour catcher som použila prvýkrát. Neverila som, že sa dá prať bez nutnosti triediť prádlo podľa farieb. Mýlila som sa, pretože ono to fakt funguje. Prala som biele s čiernym a dokonca aj oranžovým a všetko si zachovalo svoju farbu. Jediná zmena bola vo farbe obrúska color catcher.

Overený zákazník Testuj.to francesca

• Vsetko
  • Nic

Colour catcher, ten kto toto vymyslel, by si zasluzil nobelovku :D. Pretoze vecny problem so zafarbenim pradla, aj ked vela krat len jemnym je fuc. Vsetky farby sa mozu prat spolu a nic sa nestane. Velmi mam rada tieto obrusky. Fakt je to vyborny pomocnik pri prani. :)

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Jednoduche použite
  • Nemam

Na začiatku bola som velmi sceptycka čo sa tyka nowych vecy, ked mam malé déti, tak prania mam až moc, každý deň musim urobiť aspoň jedno pranie, musela som davať pozor aby biele ne bolo pri farebnych. Som velmi milo prekvapena, Obruska pekne chytila farbu s noveho trička, a biele vecy dalej su krasne. Odporučam naozaj každému, určite kupim aj ďalšie.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Nezafarbí oblečenie
  • Žiarivé farby

Produkty K2r Color Catcher je úplne top produkt nezafarbí žiadne oblečenie, žiadne triedenie pred praním, určite odporúčam všetkými 10timi ? Keď dám čierne aj farebné absolútne sa nezafarbí a farba ostáva žiarivá po každom vypratí. Určite sa oplatí vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• Sviežosť

Počas prania je vidieť učinnosť výrobku. Farby na oblečení boli zachované, bielizeň nezafarbená, len obrúsok Colour cather sa sfarbil. Všetko je tak ako uvádza výrobca v popise. Obrúsok Colorado cather som použila na farebné oblečenie, ale aj na čierne v kombinácii s rupvimu farbami.odporúčam

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Zakúpený v MALL.SK

kvalita, cena

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Vôňa
  • Bez zápachu

Color catcher je úžasný prostriedok. Po vyskúšani už môžem prať biele prádlo s čiernym. Color catcher je naozaj výborná voľba. Žiaden zápach. Odstránil škvrny na oblečení ktoré som si myslela že sú už neodstranitelne. Používanie je veľmi jednoduché praktické. Odporúčam aj svojim známym.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Praktické dávkovanie
  • Pomer cena/výkon
  • Farebná istota

Síce sú o čosi drahšie ako tie, čo som mala doma predtým, ale sú neporovnateľne kvalitnejšie a, dá sa povedať, výkonnejšie, keďže reálne mi stačí na každé pranie 1 obrúsok, oblečenie navzájom zafarbené nebolo, aj keď som schopná zmiešať nemiešateľné :) 10/10

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• farby ostali nezafarbené

Testovala som pracie obrúsky K2rColour Catcher. Obrúsky som skúšala po prvý krát. Som s nimi veľmi spokojná. Zamedzili nežiadúcemu zafarbeniu prádla aj keď som prala biele prádlo s farebným prádlom. Obrúsky sú ľahko použiteľné, vložením do pračky. Vďaka obrúskom už neriešim triedenie oblečenia.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• jednoduchosť použitia
  • účinnosť

Obrúsky K2r Colour Catcher sú naozaj účinné a úplne jednoducho sa používaju. Zabraňujú zafarbeniu farebne nestálej bielizne, zachovávajú farbu bieližne a udržiavajú ju žiarivú. Rôznofarebné prádlo už nemusím triediť, takže šetria aj čas. Navyše sú ekologické a šetrné voči životnému prostrediu. Pranie bez nich si už neviem predstaviť

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Zabraňujú zafarbeniu bielizne
  • Oživujú farby
  • Vhodné pre všetky teploty prania
  • Šetria čas a peniaze
  • Obrúsky su recyklovateľné

Obrúsky Colour catcher poskytujú 100% ochranu proti zafarbeniu.Obrúsky sa veľmi jednoducho používajú,len vložíte do práčky.Sú vhodné pre všetky teploty prania a taktiež sú vhodné na ručné aj automatické pranie ako aj do sušičky.Oživujú farby.Šetria čas a peniaze=vodu a energie.Menej triedenia= menej pracích cyklov.Obrúsky sú recyklovateľné.Dôkaz možného zafarbenia uvidíte na obrúskoch.

Overený zákazník Testuj.to Beáta

• Jednoduché a praktické použitie
  • Nehrozí zafarbenie bielizne inou farbou

Produkt K2r Colour Catcher používam pri každom praní farebnej bielizne. Produkt sa používa veľmi jednoducho. Má praktické balenie aj použitie. Stačí len otvoriť, vybrať jeden kus produktu a chodiť do práčky medzi bielizne. Zabezpečí, aby prádlo počas prania nezafarbila inou farbou. Takto Vám ušetrí aj čas, nakoľko nemusíte si triediť bielizeň podľa farby. Odporúčam produkt.

Overený zákazník Testuj.to Natália

• Materiál
  • Že nezanecháva chĺpky na oblečení

K2r Colour Catchcer ma veľmi milo prekvapil za mňa je to top produkt ktorý by mal mať každý doma. Pri tomto produkte sa už nemusíte báť prať svetlé s tmavým pretože každú nežiadúcu farbu vsiakne a tak zabráni sfarbeniu iného oblečenia. Veľmi vysoká kvalita.

Overený zákazník Testuj.to Zuzka

Zakúpený v Testuj.to

• Obrúsky su zabalene v papieri
  • Zachytávajú farbu
  • Kludne prat aj s bledsou bieliznou
  • Praktické balenie
  • Nemusis sa bat ze biele tricko bude inej farby
  • K tomuto produktu nemozem nic vytknúť

Perfektný produkt na zachytenie farieb. Kludne mozte prat aj s bielim pradlom a nemusite sa bat ze bude inej farby. Zachytí farbu a nezafarbi bielizeň. Za mna uplne super a co je super je zabalený v papierovom obale :) takze lepsie recyklovatelnejsie

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Stálosť farieb
  • nezafarbenie oblečenia

Pri používaní tohto produktu som si všimla, ze aj napriek neroztriedemu oblečeniu sa zachova stálosť farieb a zabraňuje nehode zo zafarbením. Mam dve deti a mame doma prevazne farebne oblečenie, takze tento produkt jednoznacne odporúčam. Oblečenie si zachová svoju farebnosť

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Zachyti farby
  • Všetko super

Dajuhem za tento vyrobok... používam takmer pri každom prani.. pekne potom vidieť ako obrúsok zachytil farby. Je to maličké čiže vobec nezaberie miesto v práčke. Aj balenie je super nenapadne... pouzivam hlavne pri bielej bielizni... Vďaka za to !!! Odporucam stale používať .

Overený zákazník Testuj.to Božena

• Áno ❤️

Pracie obrúsky Colour Catcher som si veľmi obľúbila, vyhovujú mojim potrebám pri praní.Bielizen sa nezafarbi jedna od druhej,môžem sucastne prať niekoľko farieb.Pradlo si zachováva svoje farby.Som spokojná, úplne mi vyhovujú.Budem ich používať naďalej.

Zobrazujem 101 - 120 zo 398 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...20