Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 28. septembra 2023

• Efektívnosť
  • Cena a kvalita
  • Nenašla som zatial nič

Obrúsky proti nežiadúcemu zafarbeniu pradla a obnova farby, som snimi spokojná vyrobok si urcite budem kupovať dalej konečne môžem prať iba dva druhy prádla ( biele a farebné ) nemusim to uz dalej separovať ušetrí to vela času
Nevýhody som nepostrehla žiadne keďže vyrobol splnal vsetko co bolo o nom napisane som snim spokojna

Overený zákazník Testuj.to Silvia

Pridané: 27. septembra 2023

• Šetria čas
  • Šetria peniaze
  • Chránia oblečenie pred zafarbenim
  • Netreba triediť oblecenie
  • Nemam čo vytknúť

Pracie obrúsky K2r colour Catcher splnili moje očakávania,veľká výhoda netreba triediť oblecenie podľa farby,po použití obrúska sa prádlo vôbec nezafarbilo ?Farba oblečenia nevyprata, zachovaná naďalej budem používať tento výrobok, odporúčam vyskúšať

Overený zákazník Testuj.to Soňa

Pridané: 26. septembra 2023

• Vôňa
  • Nezafarbené prádlo

Parádny pomocník pri praní. Nič sa nerozleje, nevyleje. Prádlo bolo po vypratí krásne čisté a voňavé. Colour catcher zachoval farby bielizne. Oprala som všetko spolu rifle, biele prádlo, ružové a nič sa nezafarbilo. Určite ich budem používať do budúcna.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• jednoduchosť použitia
  • pri praní sa dostal do gumičky

Obrusky colour carcher 4v1 a K2r ktore som mala možnosť vyskúšať , by som vyzdvihla skladnosť balenia, lahká manipulácia po vypratí prádla bolo prádlo čisté aj bez zafarbenia na obrúsku bolo vidiet sfarbenie a teda že zachytilo farbu z ostatných vecí

Overený zákazník Testuj.to diana

• Kvalita
  • Účinnosť

Účinnosť výrobku je naozaj veľmi vysoká farby zachováva pôvodné a nemôže sa stať, že by došlo k zafarbeniu oblečenia. Tiež je to veľká úspora pretože nepotrebujete prať tri práčky ale stačia vám 1-2 obrúsky a prádlo môžete zamiešať a prať farebne biele čierne a nič sa nezafarbí.

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• Zachovanie čistej bielizne
  • Môžem prať dokopy biele s farebným prádlom
  • Vôňa obrúsku

Výrobky splnili svoj účel. Kupujúci môže spokojne pri praní spojiť rôzne farby oblečenia bez toho aby sa farby sprali,stratili farbu alebo sa biele oblečenie zafarbilo z farebného prádla. Taktiež obrúsky catcher majú príjemnú vôňu, čo je veľké plus. Využitie je komfortné a obrúsok sa v práčke nerozmočí ani nijak neroztrhne- ostáva v rovnakom tvare ako som ho vložila do práčky pred praním.

Overený zákazník Testuj.to Mária

Pridané: 24. septembra 2023

• Jednoduchost
  • Zafarbenie
  • Nefunkcny papierik

S kapsulami som nemala ziadny problem, farba na obleceni bola ziariva . Jednoduche pouzivanie produktu, vlozenie, nastavenie programu, start. Velmi negativne hodnotim papierik K2r colour catcher, ktory neposkytol ziadnu ochranu pred zafarbenim. Papierik ostal rovnako biely ako ked som ho vytiahla po prani. Ostal len mokry.

Overený zákazník Testuj.to Emília

Pridané: 24. septembra 2023

• Velkost
  • kvalita
  • ľahká aplikácia
  • efektívnosť
  • velkost balenia

Po vypratí blielizne s kapsulou Persil Discs 4v1 prádlo nádherné voňalo. Nepotrebujete pridávať aviváž. Kapsula sa krásne rozpustí a nezanecháva stopy na prádle. Kapsuly su univerzálné. Čo sa týka obruskov Colour Catcher páči sa mi ich efektívnosť biele prádlo ostalo žiarivé bez naznaku zasednutia.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Jednoduché použitie
  • Jemná vôňa
  • Plnia svoju funkciu

Produkt odporúčam... Farba bielizne zostala po praní nezmenená, nič sa neodfarbilo.. Produkt spĺňa svoj účel.. Pohltil farby.. Jednoducho sa používa, vhodí sa len do bubna práčky k bielizni.. Má aj príjemnú, jemnú vôňu... Budem používať aj naďalej...

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Vona
  • Rozpustnost
  • Cistota
  • Sviezost
  • Zachytenie farieb

Kapsule sú super trocha som sa bála ze ostanú na prádle alebo sa nerozpustia keďže periem najmä detské prádlo že to spôsobí aj niaku reakciu ale nič mam 4 mesačnú a 4 ročnú dcérku a veci sú krásne čisté voňavé aj svieže a príjemné na pokožku taktiež pracie obrúsky naschvál som dala veľa farieb co inokedy by sa to zafarbilo teraz nič všetko ostalo na obrúsku a uľahčilo mi to robotu že som mohla dat všetko do jednej práčky fakt super určite odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Zachovanie farby počas prania

Vrelo odporúčam všetkým ženám, ktoré sa obávajú miešať prádlo. S týmito obruskami sa báť nemusia. Zachovajú farbu bielizne a ani sa prádlo nezafarbí. Určite je to dobrá vec keď chce človek oprať veci a nemusí ich stále triediť. Ja pri deťoch to oceňujem.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslava

Pridané: 22. septembra 2023

• Provedeni
  • Tvar
  • Vune

Colour catcher je za mne jedonecna vec ktera vam zabrání v zabarveni obleceni. Uz se nemusim trapit tim ze bych zapomela treba cervenou ponozku v pracce s bilym oblecenim. Vse funguje jak ma a pradlo ma stale svoji barvu urcite doporucuji. A persil disc je tez jedinecna vec v provedenim jake ma ze zadne sypke prasky ale hezky nadavkovane

Overený zákazník Testuj.to Krisztina

• kvalita
  • veľkosť obrúsky
  • textúra
  • účinnosť

Colour Catcher účinne chráni prádlo proti zafarbeniu, efektívne zachytáva farbivá uvolnené z odevov, ktoré pustia farby. Sú vyrobené z prírodných materiálov, tým pádom sú ekologické čo velmi ocenujem. Colour catcher obrúsky mi pomohli usporiť vodu, čas aj energiu, tým že nemusím toľko prať. Môžem všetko prať naraz.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Jednoduché použitie
  • Šetrenie casu
  • Prírodne zloženie bez chémie

Po oproti oblečenia zostala jeho farba zachovaná. Plusom je najmä ušetreny čas, keďže obrúsky chránia farby na jednotlivom oblečení a zamedzujú nežiaducemu prenosu jednej farby na druhý kus oblečenia. Výhodou je aj 100% prírodne zloženie, je teda vhodný aj pre textílie detského oblečenia, čo ocenia mnohé mamicky.

Overený zákazník Testuj.to Szimonetta

• Všetko čistota, vôňa. Spôsob

Super výrobok, perfektný čiastiací prostriedok do rodiny. jednoducho milujem tieto účinne spôsoby na pranie ✌? za mňa top produkt , dufam že aj v buducnosti môžem vyskúšať novinky. Do každej rodiny vrelo odporúčam tenro produkt za szper cenu. Ďakujem

Overený zákazník Testuj.to dominika

• Ucinosť

Prvý krát som použila tieto obrúsky. Za mna spokojnosť spravili svoju prácu, keď som dávala prať farebne veci zachytili všetku nechcenú farbu ktorá by skončila na druhých veciach. Keďže sa mi stane niekedy že zamiešam aj prádlo ktoré do farebných neplatí používam pri každom praní

Overený zákazník Testuj.to Matej

• Kvalita, vôňa

Velmi dobrý produkt, ktorý je lahký na použivaniee a prádlo vyprané s ním dostavá nový nádych farby. Super vec ako udržať farbu v oblečení a zachovať tak nový vzhlad. Určite odporúčam všetkými 10 pre ludi ktorý hladajú niečo fakt poriadne pre zachovanie farby v oblečení

Overený zákazník Testuj.to Nikolas

• Vynikajuce

Odporucam skusila som asi na 5 praniach a naozaj je vidiet zmenu. Utierky sú vynikajúce, používam ich pri každom praní, niekedy sa stane že nám omylom prejde aj nejaká tá ponožka a tam mám istotu,že sa nezafarbi. Farebne môžem dať spolu prať bez obáv. Pradlo je krásne čisté

Overený zákazník Testuj.to Simona

Pridané: 20. septembra 2023

• jednoduchá aplikácia
  • učinné obrúsky
  • balenie
  • nic

Veľmi som sa tešila, že môžem vyskúšať pracie obrúsky K2r Colour Catcher.
S výsledkom som veľmi spokojná. Vôbec mi to nesfarbilo oblečenie. Teraz už môžem s kľudom dať do práčky farebné a biele prádlo spolu. Farby ostali žiarivé a prekvapilo ma, že obrúsky boli sfarbené. Určite to budem používať naďalej.

Overený zákazník Testuj.to Matej

Pridané: 20. septembra 2023

• Účel využitia

S testovaným produktom som bol spokojný splnil svoj účel prádlo bolo možné prať bez pofarbenia pri 40°C Za jediné negatívum považujem cenu ktorá je podľa mňa neadekvátne vysoká. Tento produkt tak striedavo budem používať aj v budúcnosti keďže s jeho užívaním som bol spokojný.

Zobrazujem 81 - 100 zo 398 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...20