Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• 100% účinnosť
  • Jebné prádlo
  • Ziadne

Tieto papieriky spĺňajú to čo sľubujú na 10000%. Určite stoja za kúpu a nie sú vôbec drahé . Jeden papierik používam na viacero použití a vždy splní účinok na 100%. Prádlo je jemne a neexistuje žiadny náznak ani najmenšieho sfarbenia . Môžte prať aj biele s čiernym a nič sa nespraví. Spokojnosť .

Overený zákazník Testuj.to Lubomir

• Super

Jeho použitie je mimoriadne jednoduche a maximálne komfortné a zvládne ho každý S týmto produktom už mám veľa skúseností a ani tentokrát ma nesklamal je to naozaj veľký pomocník pri praní a pri predchádzaniu proti nežiaducemu zafarbeniu prádla v práčke.

Overený zákazník Testuj.to Ingrida

• Jednoduché používanie
  • účinnosť
  • Šetrí čas a peniaze
  • Dostupnosť

K2r Colour Catcher čarovné obrúsky chránia naše oblečenie počas prania pred zafarbením. Už žiadne triedenie a zbieranie prádla podľa farieb na naplnenie pračky. Vďaka tomu ušetríte váš drahocenný čas a aj peniaze. Výhodou je aj dostupnosť tovaru, obrúsky zakúpite vo väčšine drogérií a supermarketoch. Vrelo odporúčam!

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Zachytí všetky farby
  • Jednoduchosť

Pri každom praní používam tento výrobok. Môžem prať všetky farby dokopy a nemusím sa báť, že sa farby v práčke pomiešajú. Stačí vybrať jeden obrúsok a hodiť do práčky. Tento výrobok používam viac rokov pri každom praní a ešte sa mi nestalo, aby sa oblečenie zafarbilo. Samozrejme biele oblečenie periem zvlášť, ale to preto pretože mám vždy veľa bieleho oblečenia tak ho nemiešam s farebným. Ale sem tam hodím aj biele k farebnému, a viem ze ostane aj po vypraní biele.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Zakúpený v Testuj.to

• Zachová krásne farby prádla bez nežiadúceho zafarbenia

K2r COLOUR CATCHER obrúsky sú proste vynikajúce. Žiadne zafarbené zošedivelé prádlo. Niektoré veci majú nestabilne zafarbenie a tým pádom pri praní púšťajú farbu a zafarbia tak aj ostané prádlo a to ostatne znehodnotené zošedivelé bez sviežosti farby. Ale s Colour Catcher sa vám to už nestane! Obrúsok zachytí nežiadúcu farbu a prádlo ostane krásne vypraté.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• účel

Po vypraní bolo oblečenie viditeľne čistejšie so žiarivejšími farbami. Takýto produkt som ešte nevyskúšala, ani som o ňom nevedela a som veľmi milo prekvapená a spokojná s produktom.
K2r Colour Catcher kludne odporúčam, aby tí, ktorí takýto produkt ešte nevyskúšali, aby do toho išli.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Prakticke balenie
  • Splnil ucel
  • Pradlo sa nezafarbilo
  • Nic

Veľmi praktické balenie ktoré sa zmesti kamkoľvek. Odkedy som začala používať Colour Catcher, hlavne pri prani farebného pradla nemám strach ze sa niečo zafarbi nakoľko naozaj splnil účel a prádlo zostalo krásne a nepoškodené zafarbenim od iného pradla. Ako matka dvoch malých detí naozaj doporučujem.

Overený zákazník Testuj.to Vlasta

• jednoducha manipulacia
  • pomoc pri praní
  • vyššia cena
  • zvykne sa zapliecť do prádla

Pre mňa pomerne drahý pomocník pri praní, ale občas si ho doprajem a vtedy periem aj zmiešané farby prádla. Zatiaľ som sa nestretla so zlyhaním tejto pomocky pri praní a mám vždy po praní s K2r Colour Catcher dobré výsledky, t.j. pekné žiarivé farby prádla

Overený zákazník Testuj.to Tatiana

• Jednoduché použitie

Pracie obrúsky Colour Cather som vyskúšala prvýkrát. Obrúskom som moc neverila, ale zistila som že naozaj fungujú. Namiešať prádlo a vytiahnuť ho krásne čisté, voňavé a hlavne s farbami aké majú byť je úžasné. Nevýhodný obrúskov som žiadne nenašla. Teraz už nemusím dávať pozor čo dám do práčky len na to, aby som tam hodila obrúsok Colour Cather. ?

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Učinok
  • balenie
  • veľkosť obrúskov

Prala som biele prádlo a 2 červené trička spolu...tešíma že prádlo zostalo pekné biele.Ako hlavnú výhodu vidím v tom, že nemusím biele prádlo nechávať dlho stáť v koši na prádlo a môžem prať všetko spolu. Ušetri to energie aj peniaze. Určite som ich nepoužila posledný krát.

Overený zákazník Testuj.to Miriam

• velmi kvalitne obrusky

musim povedat ze velmi kvalitne obrusky i ked cena je vyssia oproti konkurenciam, davam biele cierna farebne pradlo spolu a musim povedat vsetko je rovnako krasne biele ako aj predtym :) takže konečne nemusim rozdelovat 3 kopceky na pranie a cakat kedy sa naplnia

Overený zákazník Testuj.to Frederika

• Udržateľnosť farby
  • Nieje nič

K2r Colour Catcher odporúčam určite každému, je to najlepší pomocník pri praní. Pre uchovanie farieb bielizne, bez strachu prania rôznofarebných kúskov oblečenia spoločne. Žiadne čakať kým sa nazbiera dostatočne množstvo jednej farby bielizne aby sa mohla spustiť práčka

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• Zachyti špinu aj farbu
  • Funguje na 105%
  • Cenovo dostupné a výhodné

Vďaka týmto obrúskom môžem prať oblečenie najrôznejších farieb spoločne, pretože s nimi nehrozí púšťanie farby a prefarbenie. Na obrúskoch K2r Colour Catcher som si zamilovala že sú univerzálne a možno ich použiť na najrôznejšie materiály, programy práčky a teploty prania.

Overený zákazník Testuj.to Slavka

Pridané: 2. októbra 2023

• Jednoduchosť

Jednoduchosť používania týchto papierikov je úžasná. Nemusím sa báť kombinovať farby. Niekedy som musela čakať kým som nazbierala danú farbu no teraz je to úplne jednoduché. Papierik zachytí farbu ktorú prádlo pusti počas prania. Stačí ho vložít spolu s kapsulou do pracky.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

Pridané: 1. októbra 2023

• zachytenie farieb

Výsledok bol dobrý oblečenie zostalo tak ako pred vypraním (samozrejme s rozdielom, že bolo čisté a voňavé ale farba zostala ? ) Zafarbený bol akurát obrúsok. Takže tento kúsok môžem len pozitívne a vrelo odporúčať. Mám s ním veľmi dobrú skúsenoosť..

Overený zákazník Testuj.to Barbora

Pridané: 30. septembra 2023

• nezafarbenie bielizne

Obrúsky na pranie sú účinné,pranie s nimi je veľmi jednoduché.Plusom je,že môžete prať prádlo akýchkoľvek farieb,pričom nedôjde k jeho nežiaducemu zafarbeniu. Obrúsok bol po vypratí mierne zafarbený. S výrobkom som celkovo spokojná,uľahčí vám pranie a ušetrí vám čas strávený pri triedení bielizne.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

Pridané: 30. septembra 2023

• jednoduché použitie
  • nič sa medzi sebou nezafarbí
  • cenovo dostupné
  • nenašla som

K2r Colour Catcher je pre mňa super výrobok. Po praní je na obrúskoch vidieť ako fungujú - obrusok je viditeľne zafarbený - tzn. že zachytil čo mal. Ja osobne som hrozný lenivec na detailné triedenie prádla a stalo sa mi, že som čo to zafarbila medzi sebou. s týmto pomocnikom sa mi to už nestáva :) super

• Obrúsky spĺňajú svoju funkciu. Zachytia farby a každý kus oblečenia má po praní svoju pôvodnú farbu.

Overený zákazník Testuj.to Romana

Pridané: 29. septembra 2023

• Jednoduchosť použitia
  • Efekt nebol wau

Mne žiadny efekt obrúsok pri zafarbeni ale o nezafarbeni oblecenia nespravil . Ale viem si to predstaviť ako dobrú alternatívu na prevenciu pri bielom prádle, keď sa do neho náhodou zamotá niečo farebne/tmavé. Vtedy môže obrúsok zachrániť všetko biele pradlo ☺️☺️

Overený zákazník Testuj.to Mary

Pridané: 28. septembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Veci sa pri praní nezafarbili

Obrúsky na pranie sú úplný game changer! Môžem spolu oprať čierne, biele aj farebné veci a nič sa nezafarbí, obrúsok všetky farby pohltí. Úžasný pomocník aj pri viacfarebných veciach (prúžkované čierno biele veci boli vždy na infarkt, či nevytiahnem šedé veci), ale s týmito obrúskami to už nehrozí :)

Zobrazujem 61 - 80 zo 398 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...20