Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Nezafarbenie
  • Zachovanie farby

Žiadne zafarbenie stymto produktom možte prať aj biele z farebnym stale vam octane pekne oblečenie nezafarbi sa vam octane ako nove použivanie je velmy lahke ale učinok tohto produktu je ohromny som bola velmy spokojna a do buducna odporučujem ich každej jednej ktora nema rad tridenie oblečenia

Overený zákazník Testuj.to Oliver

• Zachytava farby vsetkeho oblecenia
  • Nemusim sa trapit s triedenim
  • Prakticke ekologicke balenie
  • Nezisitil som zatial ziadne negativa

Je dobre mat K2r Colour Catcher vzdy po ruke. Nie vzdy mam cas a chut na triedenie, hlavne ked mi manzelka nakaze pranie aj jej oblecenia, proste to tam dam, vhodim jeden K2r Colour Catcher obrusok a pradlo je ciste a farebne ako ma byt. Nepouzivam ho stale, ale ked ho treba, tak to tam hodim. Produkt splnil to co slubuje v popise

Overený zákazník Testuj.to Zora

• ľahké použitie
  • ochránia oblečenie pred zafarbením
  • môžem prať všetky farby spolu
  • nemusím prať nové tmavé oblečenie osobitne
  • účinné aj pri vyšších teplotách
  • dlhšia životnosť oblečenia

Obrúsky K2r Colour Catcher používam pri každom praní a sú doslova zázračné. Pri praní zachytia farbu, ktorá sa niekedy "pustí" z intenzívnych farieb alebo tmavých látok a ochránia tak ostatné prádlo. Odkedy som ich objavila nezničilo sa mi pri praní žiadne oblečenie, uteráky ani ložné prádlo. Nemusím čakať kým sa mi nazbiera oblečenie podobných farieb, jednoducho operiem všetko dokopy. Bez obáv môžem pridať a nové čierne alebo červené oblečenie. Rozhodne odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Tamara

• Účinnosť
  • Šikovné balenie
  • Ľahké používanie

Úžasný výrobok, ktorý pomáha proti zafarbeniu oblečenia. Jednoduché používanie, nakoľko iba jeden obrúsok hodím do práčky a je účinný. Pri praní farebného prádla som hodila do bubna jedno biele tričko a k tomu dala obrúsok Colour Catcher a tričko bolo stále krásne biele.

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Vsetko

Musím povedať, že spočiatku som do vyrovnávača nevkladal veľké nádeje. Schválne som dal do práčky oblečenie inej farby, pretože som bol zvedavý, či niečo používa a dokázalo, že áno.Ale bolo to pre mňa príjemné sklamanie, keďže som videla, ako chytí farby a neodfarbí ostatné oblečenie.

Overený zákazník Testuj.to Milena

• Stále farby
  • Belšie biele oblečenie
  • Vyššia cena oproti iným obrúskom

Obrúsky na zachytávanie farby som nepoužívala, pokým som raz nevytiahla všetko oblečenie ružové. A našťastie, som tentokrát použila dva obrúsky naraz, obrúsky boli zafarbené, ale oblečenie bolo rovnaké ako predtým. Prádlo netriedim, som pohodlnná a ani sa mi nechce, takže obrúsky sú pre mňa výhodou a riešením. Vyskúšané pri praní na 30° a 40°. Nevýhodou je vyššia cena a menší počet v balení, oproti iným obrúskom.

Overený zákazník Testuj.to Radomíra

• Kvalita
  • Prírodný material
  • Rýchle využitie
  • Všetko je super

Obrúsky na pranie, bez nich si už pranie nechcem a ani neviem predsatavit. Zachytávajú všetko uvolnené farbivo a chránia žiarivosť farieb. Zložené sú z prírodného materiálu - žiadna chémia navyše. Bezobav môžem prať farebné veci spolu s tmavými. Za mňa jeden z Top produktov. Odporúčam všetkými 10timi

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Vona

Odporúčam každému koho nebaví stále triediť prádlo , je to veľký pomocník pri praní , pekne vonia a ešte aj zachytáva farbivo z oblečenia tým sa nezafarbi vaše ostatne oblečenie , tá mna výborný výrobok do domacnosti pre každého , konečne sa nemusím báť že sa mi zafarbí prádlo

Overený zákazník Testuj.to Krisztián

• Zachytili veľa ,,unikajúcimi,, farieb z prádla
  • Neboli obrúsky rozmáčané všade v prádle čo je veľmi veľký plus
  • Kľudne si viete namixovať farebné veci s čisto bielimi vecami

Pri praní bielych alebo farebných vecí alebo po mixovaní týchto dvoch typov prádla veľmi vrelo to odporúčam. Zachytili všetky unikajúce farby. Hlavná vec : biele ostali biele a farebne veci nedostali ďalšiu inú farbu - takzvaný mix. Nerozpúšťajú sa, pekne držia tieto obrúsky pokope aj po 2 hod. praniach. Ešte raz veľmi , VEĽMI vrelo odporúčam do všetkých domácností pri každom KAŽDOM praní.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Áno
  • Áno

Maximalna spokojnost ,pradlo nezafarbi ,obrusok jednoducho vhodite do bubna aj s pradlom po vyprati jednoducho vyberiete z bubna ,ušetri kopu času pri prani, a nestracate zbytocne čas pri triedeni pradla .Zamna určite 10/10 vyrobok .. určite odporučam znamym a určite si vyrobok zakupim a budem použivaț

Overený zákazník Testuj.to Laura

• Obrúsok zachytil farbu
  • Možnosť prať viacero farieb oblečenia súčasne
  • Efektívne
  • Šetrné
  • Chráni oblecenie pred zafarbením
  • Pranie bez triedenia
  • Nemám nič čo by som mohla povedať, že sa mi nepáčilo

S výsledkom sme nadmieru spokojný. Táto vychytávka nám umožnila prať viacero druhov a farieb oblečenia súčasne. Jediné čo ľutujem je to, že sme tieto úžasné obrúsky nezačali používať už dávno skôr. Usetrili by sme tým množstvo casu ktoré sme venovali napr. triedeniu prádla.

Overený zákazník Testuj.to Terézia

• Spoľahlivosť
  • Jednoduché použitie
  • 100% účinnosť
  • Vyššia cena pri každodennom praní

Pracie obrúsky som nešetrila. Otestovala som ich na viacfarebnom prádle. Periem pravidelne prádlo, ktoré je viacfarebne, svetre či šaty kde sú farby kontrastné. Po praní som zostala pozitívne prekvapená. Spokojnosť je veľká. Technológia K2R zabezpečuje naozaj kvalitnú ochranu oblečenia pred zafarbením a zošednutím.
Aj pri kontrastných farbách oblečenia biela/čierna vďaka obrúskom nenastal žiadny nežiaduci efekt a zafarbenie. Obrúsky sa zafarbili na šedo ale oblečenie zostalo rovnako krásne ako pred praním. Určite odporúčam všetkým, ktory potrebujú rýchlo a efektívne oprať svoje prádlo kedykoľvek.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Účinnosť
  • Spoľahlivosť
  • Značka
  • Výsledok
  • Kvalita
  • Nemam výhrady k výrobku.

Je to úplne úžasný výrobok..ukludnuje ma dať do prania pracie obrúsky..vedieť že moje farby sú chránené . Je to inovatívny výrobok , ktorý by mal každý poznať a mal by byť súčasťou domácnosti . Určite by som ho odporučila všetkým svojim známym. Veľa ľudí ktorí ho skúsili mali rovnaký názor ako ja . Je to proste skvelý domáci pomocník

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Zakúpený v Testuj.to

• Môžem prať farebné a biele prádlo dokopy
  • Vďaka obrusku mi nezafarbý pradlo
  • Nerozprávajú sa ako tie pred tým co som pouzivala

K2r Colour Catcher max protect je hotový Zázrak. Ak nemám veľa bieleho a farebného prádla tak periem spolu, často sa mi stalo, že sa mi pofarbilo prádlo. Používala som lacnejšie obrúsky ale od tých som často mala na farebnom tričku napr. také biely povlak. Tieto K2r Colour Catcher sú z inej kvality, oveľa lepšej.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• Nezafarbí bielizeň

K2r Colour Catcher obrúsky sú super alternatíva,ak máte málo bielizne a potrebujete ju vyprať. A je samozrejme rôznofarebná. Obrúsok som použila pri kombinácii tmavej a ružovej bielizne. Ružová sa vóbec nezafarbila..bola som príjemne prekvapená. Odporúčam obrúsky

Overený zákazník Testuj.to Petronela

• Biele zostalo biele
  • Všetko farba z farebného prádla zostala na obrúsku

Colour Catcher je skvelá vec, ak sa vám nechce nakladať práčku niekoľkokrát za deň. Jednoducho vhodíte farebné, biele či tmavé prádlo spolu a o všetko sa postarajú obrúsky, ktoré na seba nasajú farbu. Je to aj super pre našu planétu keďže tieto farby sa nepúštajú do vody ale pohltí ich obrúsok. Určite odporúčam ďalej.

Overený zákazník Testuj.to Laura

• Zachovanie farieb
  • Nezafarbi sa medzi sebou bielizeň
  • Nič som nenašla

Stačí dať colour catcher do práčky s rôzne farebnou bilizňou a s pracím prostriedkom. Bielizeň môže byť aj ktorá farbí, vôbec sa nemusíte báť fakt to pomáha a prádlo ostane bez zafarbenie a zachovava si farbu. Už žiadne triedenie prádla podľa farieb.

Overený zákazník Testuj.to Henrieta

• Zachovanie farby počas prania
  • nezafarbenie bielizne inou farbou
  • šetrné pranie

K2r Colour Catcher som výskúšala prvý krát a naozaj neskutočne dobrý pomocník pri praní. Bez problémov je možné zmiešať farebnú a bielu bielizeň a nič sa tomu nestalo. Stálost farby ostala. Jednoducho si zachovali farbu počas prania a biela bielizeň ostalo bielou. Pre mňa skvelá vec.

Overený zákazník Testuj.to Sofia

Zakúpený v Testuj.to

• Sýta farba oblečenia po vypratí
  • Nezafarbilo bielizeň inou farbou

S K2r Colour Catcher som bola nadmieru spokojná.Do práčky som vložila čisto bielu handričku a po skončení prania som ju vytiahla celu zafarbenú, sivú. Už sa nemusím báť prať všetky farby oblečenia spolu bez toho aby sa jedna zafarbila od druhej. Tak dobre zachytila farby ktoré by sa dostali na druhé oblečenie. Oblečenie si zachovalo krásnu farbu, určite odporúčam každému.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Ľahké používanie
  • Funkčnosť
  • Zachytávanie farieb
  • Zachovaná farba prádla

Som s nimi veľmi spokojná. Fungujú presne, tak ako majú. Zachytávajú farbu, nestalo sa, že by oblečenie chytilo inú farbu, nerobia žiadne fľaky a veľmi ľahko sa používajú. Uľahčujú pranie, nakoľko nemusím triediť prádlo a ani sa báť, že sa neželane zafarbí.

Zobrazujem 41 - 60 zo 398 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...20