Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 10. októbra 2023

• Velkost
  • Účinnosť

K2r Colour Catcher som bola spokojná jla ne pri uskladňovani. Všade sa zmestilo nezabralo veľa miesta. Použila som pri bežnom pranj a mal účinnosť. Určite vyskúšam ešte pri detskom praní zarial som nemala odvahu. Zatiaľ hodnotím ako komfortný vyrobok

Overený zákazník Testuj.to Norbert

Zakúpený v Testuj.to

• Pri bežnom programe účinne zachytí farbu
  • Pri dlhšom programe sa obrúsok zničil a zachytil na oblečení

Za mňa pracie obrúsky K2r colour catcher môžu byt príjemným spoločníkom pre pranie ale len na bežných programoch. Pri dlhších programoch sa obrúsok roztrhá na milión kúskov a zachytí na mokrom oblečení. Takže možno som mal len smolu alebo nie sú určené na dlhé pracie programy

Zakúpený v Testuj.to

• Testovaný produkt sa mi veľmi páčil
  • Žiadne negatívum

K2r Colour Catcher sú veľmi účinné. Zachovávajú farbu bielizne počas prania aj keď dáte prať biele, farebné a čierne. Bielizeň sa v práčke vôbec nezafarbí ani keď periete bielizeň rôznej farby. Sú veľmi účinné a preto ich doporučujem. Šetria čas, energiu a vodu.

Overený zákazník Testuj.to Mária

Zakúpený v Testuj.to

• nezafarbila sa mi bielizeň
  • komfortné
  • čakala som, že bude zafarbený papierik pri toľkej farebnej bielizni a nič

Papieriky na farebnú bielizeň K2r Colour Catcher sa mi veľmi páčili, pretože sa ľahko uskladnia, nezaberajú veľa miesta a môžem ich pridať ku každému môjmu praniu. Pri 3 testovaniach sa mi moja bielizeň ani jeden krát nezafarbila a papieriky tomu veľmi napomohli, takže som veľmi vďačná za takýto produkt. Odporúčam všetkým ľuďom.

• Vsetko

Obrusky colour catcher ma milo prekvapili. Bála som sa ze nesplnia ocakavanie,ale teda ma milo prekvapili, obrusky mozem naozaj doporucit. Pradlo nie je zafarbene, je ziarive a keasne vonia. Obrusky su velmi prakticke a účinne. Splnili vsetky ocakavania. Dakujem

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Jednoduchosť použitia
  • Účinnosť

Pracie obrúsky Colour Catcher sú účinná pomôcka pri praní farebnej a čiernej bielizne. Stačí vložiť do pračky 1 práci obrúsok a ten absorbuje prebytočné farby a nezafarbi ďalšie oblečenie v práčke. Používam ich už roky a nedám na ne dopustiť, sú naozaj účinné.

Overený zákazník Testuj.to Nina

• Veľkosť balenia
  • Zachovanie farieb
  • Nezafarbenie inej bielizne
  • Nepostrehla som žiadne

Odporúčam všetkým, ktorým sa nechce triediť prádlo, s týmito obrúskami môžte prať spolu farebné aj biele oblečenie bez obáv. Všetky nežiadúce zafarbenia pohltí obrúsok, ktorý jednoducho len vložíte do bubna práčky, takže použitie je naozaj jednoduché.

Overený zákazník Testuj.to Alexandra

• Jednoduché použitie
  • Občas zostane nalepení v práčke

Používam ich už dlhšie a som veľmi spokojná. Najmladšej dcérke ich dávam preventívne pri každom praní do práčky s vecičkami aby sa náhodou nezafarbili a vždy splní svoj účel. Občas ho nájdem nalepeny v blbne práčky alebo medzi oblečením ale ja osobne som spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Alena

• Použitie v práčke
  • Použitie pri ručnom praní
  • Použitie v sušičke
  • 100% prírodný materiál bez chémie
  • Recyklovateľné

Obrúsky K2r colour catcher zabezpečí stálosť farieb vášho oblečenia.
Výhody:
- jednoduché použitie
- pranie v práčke pri všetkých cykloch a teplotách
- ručné pranie
- sušenie prádla v sušičke
- na všetky typy materiálov
- vyrobené zo 100% prírodného materiálu bez chémie
- recyklovateľné

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Výrobná účinnosť
  • Šetrenie času

Ako mama 2 deti nemám veľa času na domáce práce preto určite oceňujem výrobok ktorý ušetrí čas. Tým ze môžem prať v jednej práčke aj farebne aj biele oblečenie a mam istotu ze sa biele oblečenie nezafarbi sú obrúsky colour catcher nieco co nemôže chýbať v žiadnej domácnosti

Overený zákazník Testuj.to Silvester

• jednoduché používanie
  • ochrana proti zafarbeniu

Moderný prostriedok na pranie ak sa bojíte, že sa vám zafarbí farebné a biele. Určite poznáte situáciu ak periete nové džínsy, ktoré púšťajú farbu. S pracími obrúskami K2 Color Catcher sa vám nestane, že by sa niečo zafarbilo. Vysoko odporúčam prihodiť do bubna práčky.

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• nezaberá miesto
  • výborná funkčnosť
  • viditeľne preukázané výsledky na obrúsky po praní

K2r Colour Catcher je naozaj účinný papier do prania ktorý nezafarbuje bielizeň. Jednoduché použitie a okamžite výsledky po praní, stačí pozrieť na obrúsok K2r Colour Catcher a vidíte to množstvo farieb ktoré mohli byť na vašej bielizni. Určite odporúčam !

Overený zákazník Testuj.to Donna

• Vôňa

K2r colour catcher som ešte v živote nekúpila a nepouzila to … a teraz určite to začnem používať . Ozaj som s tým veľmi spokojná . Vôňa je základ .
Prádlo bolo len na dotyk iné, príjemne .Prádlo sa vôbec nezafarbilo .
Veľmi som skopojná. Určite si kúpim ďalšie kapsule

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Funguje podľa očakávaní
  • Jednoduché použitie

Výborný produkt, funguje presne ako má a ako sľuboval popis. Papierik zachytil viacero farieb z prádla, čo bolo hneď po vypraní vidieť na zafarbenom papieriku. Použitie je veľmi jednoduché, vložíte do bubna a dáte prať prádlo. Určite budem tohto pomocníka využívať ďalej.

• praktickosť
  • Nefarbí sa oblečenie

Od kedy som začala používať obrúsky K2r Colour Catcher už netriedim oblečenie pri praní a oveľa menej periem, čo mi šetrí vodu aj elektriku. Prádlo nie je pofarbené a to môžem prať čierne aj farevné dokopy. Je to veľmi praktické. Obrúsky sú navyše z prírodného materiálu.

Overený zákazník Testuj.to Adrian

• Šetri čas
  • Žiarivé farby
  • Kvalita

Vďaka obrúskom môžeme prat farebné prádlo dohromady s tmavým a bez starosti či sa niečo nezafarbilo. Proste biela zostane biela a červená ostala červenou. Výhoda aj v šetrení času ak sa vám nechce hľadať prádlo rovnakej farby. Za mňa maximálna spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• Nezafarbilo bielizeň
  • Praktické prevedenie

Obrúsky značky K2r Colour Catcher môžem len odporúčiť, nakoľko pri použití sa oblečenie nezafarbilo, krásne zachovalo všetky farby. Zabraňuje zafarbeniu. Umožňuje prať bez triedenia bielizne. Chráni žiarivosť farieb. Takže obrúsok splnil svoj účel a som za to nesmierne vďačná

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Udržiava farbu bielizne
  • Nezafarbuje bielizeň

Tieto obrúsky k2r Colour Catcher používam už skoro 3 roky. Som s nimi nadmieru spokojná, šetria mi veľmi veľa času, pretože nemusím triediť prádlo pri každom praní podľa farebnosti. Zachovávajú farbu na oblečení a prádlo sa v práčke nezafarbí inou farbou

Overený zákazník Testuj.to Štefánia

Pridané: 6. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Jednoduché vloženie do bubna práčky
  • Môžete prať rôzne farby naraz
  • Zachovanie farieb jednotlivých vecí

Vo výrobku colour catcher som nenašla žiadne mínusy. Toto bola moja prvá skúsenosť a naozaj pozitívna. Do bubna práčky som vložila bielizeň rôznych farieb- biele, tmavé a dokonca aj červené a priložila obrúsok colour catcher. Po dopratí som ostala milo prekvapená a teda keď som vyťahovala postupne bielizeň, tak všetko malo farbu takú, akú som vložila dnu. Nič nebolo zafarbené a znehodnotené. Biele bolo žiarivo biele ako som ho vkladala dnu a aj červená bola krásna červená. Posledný som vytiahla obrúsok a teda na ňom bolo vidno, kde boli uvoľnené farby zachytené. Teda prádlo si zachovalo farbu a všetko do seba Nadal obrúsok a teda výrobok robí presne to, čo sľubuje v popise. Colour catcher jednoducho vložíte k bielizni rôznej farby a zapnete bežný program. S výrobkom som spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Timea

Pridané: 6. októbra 2023

• Zachytenie tmavych farieb
  • Trvrdost papierov

Mam odskušanych pomerne vela zachytavačov farieb v podobe papiera rôznych značiek a tak s vysledkom po použity colour catcher niesom velmi okej. Neprišlo mi že papier dokazal zachytit "nečistoty", čim myslim farby ktore pradlo pustilo počas prania. Skušala som pri tmavom pradle aj farebnom no vysledok mi.prisiel slaby.

Zobrazujem 21 - 40 zo 398 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...20