Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 10. septembra 2023

• Rýchlosť použitia

Zabráni nežiaducemu zafarbeniu.
Počas prania je vidieť účinok výrobku.
Uvoľnené farby z farebného oblečenia počas prania ostali na obrusku Color catcher. Obrúsok som vložila aj preventívne zafarbením do prania Bielizne čierno bielej keďže výrobca popisuje že zabraňuje nehodám s zafarbenia. Čo sa mi pri praní potvrdilo.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 10. septembra 2023

• Veľkosť obrúsku
  • Nespôsobuje zafarbenie oblečenia
  • Nespôsobuje žiadne problémy

Produkt je perfektný. Zmiešala som červené tričko s čiernym a dokonca s bielymi ponožkami, vložila som do práčky obrúsok a skvelý prášok Ariel a nedočkavo som čakala, čo sa stane. Po 45 minútach som vybrala krásne žiarivé oblečenie, ktoré vôbec nestratilo svoju farbu a ani navzájom sa nezafarbilo priam dokonca oblečenie bolo ešte viac žiarivejšie ako pred praním. Určite odporúčam všetkým.

Overený zákazník Testuj.to Michaela Patrícia

• Funkčnosť
  • Ekológia

Papieriky fungujú ako majú. Zachytia všetok farieb a ochránia vaše oblečenie čisté a v pôvodnej farbe. Už žiadne náhodne ružové trička z bielych. Juchuu. Na druhej strane sú iba jednorazové, čo je škoda lebo som zástancom ekologickejších alternatív….

Overený zákazník Testuj.to Jana

• prádlo ostalo nezafarbené
  • všetky farby zostali zachytené na obrúsku
  • ľahké použitie

Bielizeň sa počas prania nezafarbuje, môžem prať viacfarebné oblečenie spolu ako aj rôzne farby oblečení. Vždy som mala problém s čieno-bielymi pásikavými tričkami, vždy sa mi biele pásiky zafarbili a tričko som mohla vyhodiť. S color catcherom však rieši tento problém a ja ho plne odporúčam, veľká spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Simona

Zakúpený v Testuj.to

• Výsledok produktu tak ako je popísaný pri predaji
  • Nezafarbenie iného oblečenia
  • Zachytí farbu
  • Príjemná vôňa
  • Dostupná cena
  • Žiadne negatíva

S celkovým výsledkom prania som maximálne spokojná a produkt budem odporúčať svojim známym. Doteraz som zo strachu, ze sa oblečenie navzájom zafarbí triedila, teraz s použitím obruskov už budem pri dalších prianiach bez obáv . Farba sa zachovala , ina bielizeň sa nezafarbila inou farbou . Jednoduché na použitie a dostupná cena .

Overený zákazník Testuj.to Petra

• zachytia farbu
  • fungujú

Obrúsky boli super. Prádlo nebolo vôbec zafarbené, môžem kľudne prať aj biele aj tmavé a nič sa nezafarbí. Obrúsky sú malé, jednoduché, skladné, nenápadné a aj napriek tomu dokážu veľké veci. Všetko bolo zachytené na nich! Je to veľká úspora keďže nemusíme púšťať dve práčky, ale iba jednu a dať všetko dohromady. Predtým som sa toho vždy bála, ale teraz viem, že keďže mám Colour Catcher, nič nehrozí.

Overený zákazník Testuj.to Nikoleta

Pridané: 8. septembra 2023

• Praktickosť
  • Zamieša sa medzi bielizeň a ťažšie sa najde

Farby sa počas prania zachovali ba zostali viac žiarivé a čisté. Nezafarbyla sa bielizeň od farebného všetku farbu vsala obrúska výborný pomocník. Odporúčam pri každom praní pri predchádzaní nežiadúceho zafarbenia pre zachovanie stálosť farby a čistoty.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Zakúpený v Testuj.to

• obrúsok sa počas prania zafarbil
  • prádlo ostalo v žiarivých farbách
  • pranie s obrúskom je šetrné k životnému prostrediu
  • nemusím triediť prádlo podľa farieb
  • prací obrúsok je potrebné vložiť do zadnej časti budna, inak môže počas prania skončiť v prednej časti práčky

Prací obrúsok K2r Colour Catcher skutočne pôsobí počas pracieho cyklu ako "magnet". Po vypratí netriedeného oblečenia sa pôvodne biely obrúsok zafarbil. (vyskúšané pri teplote vody 30 aj 40 stupňov) Vyprané prádlo vždy zostalo úplne čisté, bez šedín ale najmä v krásnych žiarivých farbách. Vďaka použitiu pracieho obrúsku bolo pranie bez triedenia rýchle a tiež šetrné k životnému prostrediu.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Ano

Super věcička. Nejlepší na tom je, že už nemusím třídit prádlo. Jupíííííí Ubrousky jsou skvělé, prádlo se vůbec neobarvuje a samotnou mě překvapilo, kolik "špíny" jsou po praní ubrousky schopné zachytit. Doporučuje Tyto ubrousky používám již 4 rokem a jsou stálicí při praní prádla. nemusím se bát smíchat ruznobarevné prádla dohromady. Je to obrovská úspora, místo tří praček stačí jedna a jeden, nebo dva ubrousky. Fungují jako magnet na

Overený zákazník Testuj.to Bernadeta

• Kvalita
  • Jednoduchosť

Obrúsku som hodila priamo medzi prádlo. Dala som medzi čierne a farebné bielu obrúsku. Sfarbila sa a farebné prádlo nechytilo čiernu farbu. Som veľmi spokojná s jednoduchosťou a kvalitou produktu. Odporúčam všetkym známim a aj kolegynam tento úžasny prakticky produkt

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Zachytáva farby
  • Praktické
  • Účinné
  • Jednoduché

K2R Colour Catcher je neoceniteľným spojencom pri praní farebného prádla. Tieto farebné chytacie utierky vynikajú v tom, že dokážu zachytiť a zadržať farbu, ktorá by inak mohla preniknúť do iných kusov oblečenia. S K2R Colour Catcher môžete smelo prať rôzne farby spolu, bez obáv o nežiaduce premiešanie farieb. To znamená, že vaše oblečenie zostáva čisté, svieže a v pôvodnej farbe. Tento produkt je skvelou investíciou pre každého, kto chce ušetriť čas a zároveň udržať svoje farebné prádlo v dokonalom stave.

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Nepofarbene pradlo
  • Obrusok sa dostal mimo bubna pracky

Produkt K2r color catcher samo o sebe hodnotím veľmi dobre. Prádlo ostalo po vyprati pekne, zachované farby a nič sa nezafarbilo inou farbou. Žiaľ, praci obrúsok sa dostal mimo bubna práčky, čo nám spôsobilo komplikácie a práčka ostala dočasne úplne nefunkčná. Produkt z tohto dôvodu hodnotím neutrálne.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Ich účinnosť pri prani

S týmto produktom obruskami K2r Colour Catcher som bola veľmi spokojná pred čili moje očakávanie vôbec som nečakala ze by mohli naozaj byt také účinné ako som videla viackrát z televíznych reklám a veľmi rada ich budem využívať pri každom praní a rada ich aj odporučím rodine aj známym

Overený zákazník Testuj.to Vanessa

• Som velmi spokojná
  • Lubi sa mi balenie

K2r Colour Catcher musi mať každá žena v domacnosti ktorá rada perie, stači jedna obruska do pračky a vybavené zachovává pekne všetky farby a som spikojna.Odporučám každej žene vyskusat určite nebudete lutovať.Balenie je praktické a nezaberá veľa miesta:)

Overený zákazník Testuj.to Mária

Zakúpený v Testuj.to

• Páčisa mi počet ks v balení
  • Vďaka K2r Colour Catcher sa nezafarbilo prádlo všetko ostalo na obrúsku
  • Nemusím prať nové oblečenie zvlášť v rukách

Mám pár obľúbených tričiek ktoré som zničila praním lebo som nevedela že niektoré z nich púšťa farbu .Potom som na odporúčanie známej vyskúšala K2r Colour Catcher a som z neho úplne nadšená.Teraz môžem prádlo rôzne prať a moje obľúbené tričká sa už nezafarbia všetko ostane na obrúsku.Teraz môžem aj ja z vlastnej skúsenosti odporučiť známym tieto úžasné obrúsky.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Nepofarbene pradlo
  • Mohla som zamiešať tmavé so svetlým
  • Stálosť farieb

Obrúsky Colour Catcher budem po mojej aktuálnej skúsenosti odporúčať aj ďalej . Nečakala som, ze , biely ,,čarovný “ obrúsok dokáže vsiaknut pustenu farbu do seba a zachovať stálosť farieb aj pri zmiešanom viacfarebnom prádle . Na prádle mi neostali žiadne fľaky , čo ma milo prekvapilo, nakoľko som zmiesala napríklad čierne prádlo so zeleným .

Overený zákazník Testuj.to Sara

• Pranie viac farieb
  • Nič sa nezafarbí
  • Nemôžem prať biele lebo sú škvrny

K2r Colour Catcher slúži na zabránenie zafarbenia rôznych farebných vecí. Za mňa je to veľmi potrebná a dobrá vec, ktorú používam pri každom praní. Vďaka tomu môžem prať viac farieb dokopy, okrem bielej, pretože pri bielej sa mi niekedy spravia malé škvrny.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Jednoduché použitie

Pri použití obrúskov K2r Colour Catcher, som zmiešala farebné oblečenie s bielym a oprala s nim aj moju oblubenu bundičku ( obsahuje farby biela,cierna, ruzova ) na moje prekvapenie farby na oblečení ostali zachované, nezafarbene. Použivanie je naozaj nenaročne.

Overený zákazník Testuj.to Bianca

Zakúpený v Testuj.to

• Zachytáva uvoľnené farby z vody počas prania, takže to môžte vidiet na obrúsku
  • Môžte prať všetky farby spolu
  • Zabraňuje zošednutiu
  • Je vyrobený zo 100% prírodných vlákien
  • Šetrí čas vodu energiu
  • Nemá to žiadne mínusy iba plusy

Všetko ostalo na obrúsku prala som osušky, a vyskúšala som oprať aj detské oblečenie všetko ostalo na obrúsku , takže colour catcher odporúčam. Prať môžte všetko čo perievaťe. Môžte prať všetky farby spolu takže oblečenie sa vám nesfarbý. Takže vám šetrí čas vodu a energiu.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• Vôňa

Zachovanie bielizne počas prania pbrúsok sa zafarbil do siva. Prala som spolu bledé a čierne prádlo, ktoré sa navzájom nezafarbilo. Biela bielizeň nemala sivastý nádych. Ešte skúsim v kombinácii iných farieb. S výsledkom som bola spokojná. Produkt urobil to čo sľúbil.

Zobrazujem 221 - 240 zo 399 recenzií 1...10 11 [ 12 ] 13 14...20