Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Helena

• jednoduchosť použitia
  • efektívnosť

Obrúsky sú úplne jednoduché na používanie, len sa hodí do bubna k prádlu, prala som farebné,pridala som aj červené oblečenie, prádlo sa nezafarbilo, obrúsok bol po vytiahnutí sivý pravdeodobne z čiernej farby, obrúsok nepúšťa žiadne vlákna, prdlo nebolo zafarbené ani nijak znehodnotené

Overený zákazník Testuj.to Natalia

• Nie
  • Za mňa úplná zbytočnosť

Určite nie odporučam . Podľa mňa úplná zbytočnosť v domácnosti . Síce prádlo je oprate ale aj zafarbené . Na obrusku není poznať zafarbenie . Vyzerá ako keby som ho namočila v čistej vode. Radšej zostanem pri poctivom triedení prádla a viem že nebude farebné .

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• jednoduchá aplikácia
  • výsledok
  • udržateľnosť

Kombinovala som farebné oblečenie a výsledok ma celkom prekvapil, obrúsok bol po praní zafarbený a zachytil aj nejaké drobné vlákna, ktoré sa z oblečenia uvolnili.
Nemôžeme očakávať, že to bude robiť zázraky, asi by som sa bála dať do práčky biele tričko s červeným a veriť. Ale celkom spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Diana

• Zachiytilo farby
  • Ochránili bielizeň
  • Jednoduchý návod.

Obrúsky boli veľmi praktickej škatuľke ktorá po otvorení krásne voňala. Natoľko som tento produkt nikdy nepoužíval . Postupovala som podľa návodu . Ktorý bol veľmi jednoduchý . Tento obruska veľmi ma potešilo . Výsledok po praní bol úžasný aňi bi som neverila že dačo do seba zatiahne . Papieriky zachytili farby z oblečenia . S obrúskami som veľmi spokojná .

Overený zákazník Testuj.to Juliána

• Ľahké používanie
  • Nezafarbenie bielizne
  • Farba oblečenia krásne zachovaná
  • Použitie viac kusov pri nestabilnej farbe

Veľkou výhodou K2r Colour Catcher je, že si netreba lámať hlavu nad triedením prádla. Prádlo po použití obrúskov zostane krásne žiarivé a farba zachovaná. Veľkým plusom je prírodné zloženie bez chemikálií. Výrobok má veľmi milo prekvapil Odporúčam výrobok.

Overený zákazník Testuj.to simona

• balenie
  • využitie
  • účinnosť výrobku
  • žiadne sfarbenie
  • nemám čo vytknúť

Výrobok ma veľmi milo prekvapil,vyskúšala som vyprať spolu biele,červené a tmavé prádlo.Po vypraní si prádlo zachovalo svoje pôvodné farby všetky uvoľnené farby sa zachytili na papieriku neznehodnilo sa nič.Je to skvelá vec ktorá mi ulahčí pranie a hlavme čas že nemusím každú farbu triediť

Overený zákazník Testuj.to Ivana

• Účinnosť
  • Ekologicky priateľský produkt
  • Jednoduché použitie
  • Zachovanie farieb bielizne

K2r Colour Catcher obrúsky som nikdy predtým nepouživala no po ich použití som ostala milo prekvapená. Veľmi jednoducho sa použivajú. Stačí ich umiestniť do zadnej strany bubnu práčky. Po dopraní zostalo oblečenie nezafarbené napriek tomu, že som zmiešala rôzne farby oblečenia dokopy. Ušetrilo mi to čas triedenia bielizne, pásiky sú navyše ekologicky priateľské a takisto zachovali žiarivosť farieb. Za mňa super.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Zachytí špinu
  • Zabraňuje zafarbeniu prádla
  • Vhodné do každej domácnosti
  • Efektívne

Obrúsky K2r Colour Catcher sú skvelé do každej domácnosti. Nemusím sa obávať zafarbenia prádla. Vďaka ním šetríme vodu a elektriku, nemusíme triediť prádlo podľa farieb a aby sme mali dostatočne plnú práčku, môžeme dať viacfarebné prádlo dokopy.
Po praní je prádlo krásne žiarivé a na obrúskoch zachytená aj špina.

Overený zákazník Testuj.to Lubica

• Ľahký papierik
  • Pspierik neostal po vypratí zafarbeny

Color catcher nesplnil moje očakávania. Papierik sa v podstate skoro vôbec nazafarbil. Neviem, či to bolo tým, že som prala prádlo, ktoré už bolo veľa krát prane, alebo jednoducho papierik nefungoval. Ostal skoro taky istý biely ako keď som ho vkladaka do práčky.

Overený zákazník Testuj.to Alexandra

• Vyborne zloženie,
  • Ucinok super

sú pracie obrúsky s patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje nežiaducemu zafarbeniu bielizne, udržuje vaše oblečenie stále žiarivé a je navyše šetrná k životnému prostrediu. Som snimi spokojná odporúčam každému .Sú účinné a môžem zmiešať vesto prádlo.

Overený zákazník Testuj.to Edita

Zakúpený v Testuj.to

• Ze zachytáva farbu na obrúsku
  • Ze sa rýchlo míňajú

Účinnosť týchto obrúskov K2r Colour Catcher je úžasná vecička,ktorá zachráni bielizeň pred nežiaducim účinkom zafarbenia inou farbou v práčke,som úplne spokojná a odporúčam každému vyskúšať tieto obrúsky na pranie,obľúbite a uz nikdy viac iné nebudete chcieť

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• povrch obrusku
  • ako si vie poradiť s farbami a škvrnami

K2r Colour Catcher obrúsky majú prijemný povrch pohlcujúci špinu a zabraňujú zafarbeniu oblečenia, farby zanecháva žiarivé a oživuje ich ako v deŇ keď ste si to oblečenie doniesli z obchodu domov použitie je veľmi jednoduché a poradí si s nim určite každý.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Sú suprové

Tak z malou dušičkou som dala prať farebné prádlo s bielym.Kedže som to predtym nerobila tak som sa trošku obavala.No po vytahovaní bielizne z práčky som ostala veľmi milo prekvapená.Biele prádlo ostalo krásne biele žiarivé.Je to topkaa a môžem iba odporučiť.❤️

Overený zákazník Testuj.to Viktória

• Veľkosť
  • Funkčnosť
  • Jednoduché použitie
  • Zachytenie farieb a špinavej vody počas prania
  • Ak nie je v ochrannej sieťky na prádlo, môže upchať práčku, čo sa mi raz aj stalo

Pomôcka na pranie obrúsky K2r Colour Catcher sa mi veľmi osvedčili na pranie bielizne zmiešaných farieb. Deti nosia radi rôzne farebné veci, a tak je super pomôcť si a uľahčiť pranie s obrúskami K2r Colour Catcher. Prádlo je po vypratí krásne, čisté a bez nechcených škvŕn a stôp po zafarbení. Odporúčam. Používam do prania farebnej a tmavej bielizne, je to super.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Obrúsky akurátnej veľkosti
  • Žiadne zafarbené prádlo
  • Možnosť spolu prať farebné oblečenie s bielym
  • Zachytávajú uvoľnenie farbu z oblečenia
  • Obrúsky len na 1 použitie

K2r obrúsky ma milo prekvapili.Pri praní sa nemusím obávať zafarbeného prádla.Na obrúsku po vypratí sú viditeľné stopy po uvoľnenej farbe z bielizne.Ale prádlo ostáva krásne, žiarivé a bez nahodneho zafarbenia.Obrúsky sú bez vône, takže sa nemusím obávať, že prekryjú vôňu mojej obľúbenej avivaže

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Všetko
  • Nemám výhrady

Jednoduché používanie výrobku. Len vezmete hodíte to tam. Následne pridáte bielizeň rôznej farby, najmä ja som vyskúšala červenej a bielej. Keď som veci vytiahla bola som milo prekvapená ostali všetky také ako predtým a krásne voňavé a čisté. Nedošlo k zafarbeniu bielizne. Colourcatcher zachytil, čo mal. Papierik bol ružový. Určite si tento produkt ešte kúpim a odporúčam ho všetkým.

Overený zákazník Testuj.to Tatiana

Zakúpený v Testuj.to

• Testovanie sa mi veľmi páčilo
  • Vyskúšala som to 1. krát.
  • Určite budem používať pravidelne.

Pracie obrúsky som mala možnosť vyskúšať po 1.krát. Najprv som ich použila pri bielom oblečení, vtedy zostal obrúsok krásne biely. Potom som použila pri rôznofarebnom oblečení, oblečenie sa nezafarbilo, no obrúsok ostal sfarbený na ružovo. Určite ich začnem používať pravidelne pri farebnom oblečení.

Overený zákazník Testuj.to Csilla

• učinok

Tieto obrúsky mi umožnili dať všetko farebné prádlo spolu. maximálna spokojnosť. Prádlo sa nezafarbilo, zachovalo si farby a obrúsok som vybrala zafarbený . umožňujú prať bez triedenia Silné zloženie vrecúška obnovuje bielu a zachytáva nežiadúce nečistoty počas prania.praktické balenie.,výhodné balenie,aj cena je ok.Čo sa osvedčilo ostáva naďalej používané. Jednoducho spokojnosť.,odporúčam naozaj každému!

Overený zákazník Testuj.to Enka

Zakúpený v Testuj.to

• Jednoduchost používania a maximálny efekt
  • Negativa nevidim

Ja som sa do obrúskov úplne zamilovala,nemusím otravné triediť podľa farby alebo nemám starosť o zachovanie veľkosti alebo čiernej farby oblečenia. Obrúsok jednoducho hodím do bubna a nestarám sa a nemám strach že by bola nejaká nehoda. Stal sa u na doma nenahraditeľným pomocníkom, ktorého potrebujem mať v zásuvke stale

Overený zákazník Testuj.to Bianka

• Jednoduchost
  • Kvalita
  • Efektívnost

Saty sú uplne neporusené, zachovali svoju pôvodnú farbu. Prala som spolu ruzové, cervené saty s bielymi a vysledok aj mna prekvapilo. Bolo uzasné, saty zachovali farbu pocas prania, nezafarbili v pracke inou farbou. K2 Colour Catcher-om prat mozem uz jednoducho a bezpecne

Zobrazujem 301 - 320 zo 398 recenzií 1...14 15 [ 16 ] 17 18...20