Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Žiadne triedenie

K2r Colour Catcher je výborný pomocník do domácnosti pri praní. Už žiadne triedenie vecí a robiť si kôpky na biele ,tmavé či farebné prádlo. Jednoducho dáte najskôr obrúsok do práčky a potom môžete dať červené tričko s bielymi nohavicami a čiernou košeľou do práčky a nič sa vám nezafarbí.

Overený zákazník Testuj.to Mária

Zakúpený v Testuj.to

• že možem oprať viac farebne prádlo spolu
  • šetrím vodu
  • šetrím elekriku
  • čas
  • nezistila som žiadne

Všetko, čo som mala v koši som dala spolu do práčky - miešala som rôzne farby - zelená, červená, čierna, oranžová, bordová, hnedá.
Prihodila som jeden obrúsok na farebne prádlo - stop zafarbeniu, zapla práčku opäť na 60 stupňov a prala.
Obrúsky majú príjemnú vôňu.
Po vytiahnutí prádla som bola maximálne spokojná. Všetko prádlo si zachovalo svoju farbu a opäť, jediné, čo ostalo zafarbené bol obrúsok.

Overený zákazník Testuj.to Silvia

• Ľahko vyberať

Papieriky K2r Colour Catcher odporúčam. Nakoľko ich poznám a používam, mala som ich možnosť aj otestovať. Testovala som ich na dcerinom rupsačiku. Rupsačik je bledoružový, prala som ho spolu s červeným prádlom. Po dopratí krásne zostala farba ako bola predtým. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Marta

• Účinnosť
  • Praktickosť
  • Jednoduché použitie
  • Jednorazový

Účinné a jednoduché použité pri praní farebneho a bieleho prádla spolu ...farby ostávajú zachované bez zafarbenia iného prádla ...ušetríte tým aj energie a počet praní keďže môžete spolu prať farebné a biele. Stoji to určite za vyskúšanie. Stačí vložiť na spodok práčky obrúsok a je to.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• jednoduché použitie
  • účinnosť

Pracie obrúsky K2r Colour Catcher sa mi veľmi páčia, mala som možnosť ich vyskúšať a sú účinné. Pekne si potiahli farbu ktorá sa uvoľnila z oblečenia tým pádom sa mi nepofarbilo oblečenie. Navyše sú ekologické a pomáhajú odstraňovať vodný kameň to je tiež výhoda ?

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Funguje spoľahlivo
  • Šetrí čas pri praní

Perfektné a spoľahlivé obrúsky, ktoré zachytávajú farbu, ktorú púšťa prádlo. Pri praní som konečne nemusela triediť prádlo na biele, tmavé a farebné, ale všetko som to hodila spolu do bubna s obrúskom. Prádlo bolo po opraní nezafarbené, čisté a na obrúsku bolo vidno zachytenú farbu. Produkt vrelo odporúčam každej gazdinke, ktorá si chce ušetríť čas.

Overený zákazník Testuj.to Ľubomír

• Vráti oblečeniu pôvodnú farbu
  • Oživuje farby aj staršieho oblečenia
  • Maximálna spokojnosť

Skúšal som prať oblečenie ktoré bežne púšťa farbu s iným oblečením aj keď to bol risk bol som veľmi milo prekvapený tým že oživilo farbu staršieho oblečenia a hlavne tým že nemal som farebnú koláž v práčke. Tento produkt môžem len odporúčať. Je to výborná a inovatívna novinka ktorá mi doteraz chýbala. Doteraz som dlho čakal kým sa mi konkrétna farba nazbiera aby som to dal prať no teraz môžem prať všetko spolu a hlavne bez čakania.

• Jednoduchosť
  • Účinnosť

Neviem prečo som tieto obrúsky už nezačala používať skôr a radšej som prádlo triedila na biele, farebné a čierne. Je to také jednoduché. Stačí na dno práčky vložiť jeden papierik Color Catcher a prať.
Prádlo sa skutočne nezafarbí, farba ostáva uchovaná vo vnútri papierika.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Jednoduchosť použitia
  • Efektívny výsledok ma veľmi prekvapil
  • Nenašla som nič

Po testovaní colour cather som veľmi prekvapena ako malý papier dokáže tak veľa
Takže ak sa vám nechce deliť oblečenie Alebo ste si kúpili kúsok ktorý ma rôzne farby a bojíte sa že sa spolu zafarbia jednoznačne musíte mať doma toto:) jednoduché použitie len vložíte do práčky spolu s oblečením
A po vyprati Biely papier je zrazu farebný a povedzme si lepšie farebný papier ako dofarbene oblečenie ❤️

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Lahkosť použitia
  • Veľkosť obrúska

Obrúsok spoľahlivo zachytí farbu ak periete nové oblečenie. Ani biele tričko medzi farebnými sa s týmto obrúskom v práčke nezafarbí. Určite odporúčam mať ich vždy poruke ak sa ide prať a nielen nové ale aj šťastie oblečenie ktoré tiež môže ešte spôsobiť nepríjemné zafarbenie.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• jednoduchost

Vyrobok mi vyhovoval. Pranie mi vždy trvalo večnost, pretože som sa musela trápit s triedením. Ked som použila K2r Colour Catcher, tak už som triedit nemusela. Zachytáva farby tam, kde by mali byt a nezafarbuje. Dokonca zabranuje vyblednutiu danej farby.

Overený zákazník Testuj.to Bibiana

• Vyrobok nesklamal
  • Zápory som nenašla

Zo začiatku som bola neistá vo výrobku.
Väčšinou sa mi odevy zafarbili.
Výrobok ma prekvapil. Farebné odevy sa vzájomne nezafarbili ani dokonca nevybledli praním. Odevy v sýtych farbách, ostali farebné ako pri nových veciach.Výrobok spĺňa podmienky uvedené na obale výrobku. Z mojej strany úplná spokojnosť.

• Viditeľná účinnosť
  • Jednoduché použitie

Produkt ma milo prekvapil svojou účinnosťou.. Po vypratí oblečenia bol obrúsok mierne zafarbený do šeda takže farby sa nedostali na biele oblečenie a to zostalo pekné biele. Po oprati sa obrúsok nijakým spôsobom nepoškodil bol v celistvosti, nezašpinil práčku ani obblečenie.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Vynikajúci výsledok
  • Prádlo sa nezafarbilo
  • Prádlo zachovalo svoju farbu
  • Obrúsok bol cely zafarbený

Nazbieralo sa mi tmavé modré, červené a šedé, ktoré by som ako obvykle rozdelila podľa farieb, ale chcela som vyskúšať tieto obrúsky a tak som ich dala s obavami do práčky spolu a vložila aj biely obrúsok proti zafarbeniu. Výsledok bol vynikajúci pradlo sa ki nezafarbilo od ostatných, zachovalo svoju farbu a obrúsok bol cel zafarbený. Vrelo odporúčam vyskúšať

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• Zabraňuje zafarbeniu prádla
  • Predchádza zašednutiu bielej
  • Sú dostatočne veľké a účinné

Kúpila som si tieto obrúsky na skúšku, keďže som doteraz používala inú značku a musím uznať, že sú super. Zachytili všetky farby navyše. Prádlo mám krásne a nezafarbené. Ešte aj tá biela sa mi zdá byť akási belšia. Sú super, odporúčam ich každému, kto nech triediť príliš veľa farieb a perie tmavé a farebné spolu.

Overený zákazník Testuj.to Soňa

• kompaktné balenie
  • jednoduché použitie

Pracie obrúsky zachovali farbu počas prania. Jednoducho sa používajú, nakoľko obrúsok stačí hodiť do práčky ku oblečeniu. Taktiež výhodou je možnosť prania viacerých farieb naraz, nakoľko obrúsok pohltí farby. Obrúsky sú skvelým pomocníkom pri praní.

• EKo balenie
  • Ľahke použitie

Doteraz som nemala možnosť s takýmito obrúskami prať. Veľmi som bola zvedavá či sa mi naozaj oblečenie nezafarbí. Po vyskúšaní som bola milo prekvapená obrúsok vsiakol veškerú farbu, ktorú oblečenie pustilo počas prania.
Oceňujem balenie, ktoré je recyklovaného papiera.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Praktickosť výrobku
  • Recyklovateľný materiál
  • Málo obrúskov v balení :)

Pracie obrúsky K2R Colour Catcher sú obrovským pomocníkom pri praní farebného oblečenia. Je možné prať svetle farby s červenými. Ako aj tmavé s bielym. Po vyskúšaní prádlo zanechalo svoje farby a navzájom sa nepofarbilo. Obrúsky sú zároveň šetrné k životnému prostrediu, možno ich triediť medzi papier a ich obal je z recyklovateľneho materiálu.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Použitie
  • Úspora

Obrúsky K2r Colour Catcher sú magnetom na farby.Použitie je velmi jednoduché. Stačí pridať obrúsok do bubna spolu s oblečením. Po vypratí na obrúsku vidno zachytené farby.
Týmito obrúskami ušetríte nielen čas ,ale aj pracie prostriedky ,vodu a energie.

• Ľahké použitie
  • Obal vyrobený z recyklovaného papiera

Do včera som nemala s takýmito obruskami skúsenosti, musím povedať, že po prvom praní na mňa urobili pozitívny dojem - hlavne ľahké použitie, 100%ná istota, že sa nám nezafarbí prádlo, mega ľahké skladovanie, krásne vsatie všetkej farby/zafarbenej vody do seba.

Zobrazujem 281 - 300 zo 399 recenzií 1...13 14 [ 15 ] 16 17...20