Najnovšie recenzie zo sekcie Obrúsky proti zafarbeniu bielizne

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• ozaj funguje
  • Jednoduché použitie

Dala som prať biele pracovné oblečenie s čiernou osuškou a tmavomodrý uterákom a čakala som a predstavovala si aký odtieň modrej alebo čiernej farby budú pracovné šaty , keď práčka doprala a vybrala prádlo moja predstava sa rozlynula, pracovné oblečenie bolo bielučké a čisté Všetku uvoľnenú farbu z osušiek pohltil prací papierik, takže oddnes už môžem prať tmavé a svetlé prádlo dokopy

Overený zákazník Testuj.to Elena

• Jednoduche davkovanie, ziadne odmerky
  • Stalost farieb po oprati
  • Vona

Obrusky K2r Colour Catcher ma velmi prekvapili, pretoze som tieto pracie prostriedky vobec nepoznala. Vobec som netriedila farebnu bielizen pred pranim a ani som nemusela pouzit odmerku. Obrusok som rychlo vlozila na farebne oblecenie a po prani bol vysledok ocarujuci - stalost farieb a vona.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Skladnosť
  • Funkčnosť
  • Bez negatív

Na produkte ma zaujala jednoduchosť a pritom skvelá funkčnosť. Je veľmi skladný a praktický. Určite tieto vlastnosti ocení nejedna gazdiná, ktorá bojuje s nedostatkom miesta. Každá domácnosť si časom vytvorí svoje pracie návyky a vyberie si najobľúbenejšie prostriedky na pranie. K2r Colour Catcher už u mňa v domácnosti bude mať svoje stále miesto

• Praktickost pouzivania
  • Potreba detailne triedit pradlo
  • Ziarive farby

Tento vyrobok som skusila a odporucam vsetkym. Je to uzasny pomocnik pri prani. Nie je nutne triedit pradlo,obrusok jednoducho vlozite do zadnej casti bubna a po oprati vyberiete. Pradlo zostava ziarivo farebne bez zafarbenia. Obrusok zachyti vsetky uvolnene farby z pradla.

• Nic

Tieto malé super účinné obrúsky som tiež mala možnosť vyskúšať , a môžem povedať , je to taká prvá pomoc pred nežiadúcim zafarbením vašej bielizne i keď ste ju poriadne farebne nevytriedili ? Farby zostanú pekne sýte . Som veľmi spokojná a určite ich odporúčam vyskúšať .

Overený zákazník Testuj.to Emília

• Udržanie farieb.

Obrúsky Colour Catcher sú top. Na programe 39 min. 40st s pracou kapsulou Persil som oprala nové, ešte neprané tmavé rifle so svetlým prádlom. Bola som veľmi prekvapená, že nič nebolo zafarbené a všetko prádlo malo svoju pôvodnú farbu. Obrúsky Colour Catcher určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Cistota
  • Kvalita
  • Efektivita
  • Jdno pranie jeden obrúsok,jednorazovy

Obrúsky colour catcher ,netrvajú sa skvelé sajú škvrny a nežiaduce farby z oblečenia nižšej kvality,ochrana prádla pred všetkým a ešte aj chráni farby,biely biele ,,,čo viac si môžete priať,akurát že by mohli byť trochu vecie ,pri väčšom množstve prádla treba dať určite viac obrúskov

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Ochrana prádla pred zafarbenim

Pri obrúskoch K2r colour catcher som ostala prekvapena , že prádlo v práčke biele spolu s červeným sa nezafarbilo a ostalo pekné biele bez zafarbenia. Odteraz sa môžem spoľahnúť na obrúsky K2r colour catcher, že moje prádlo bude chránené pred zafarbenim.

• Nemusím triediť farebné prádlo
  • Zrozumiteĺný návod na použitie
  • bez vône
  • malé balenie

Bola som vybratá na testovanie obrúskov na pranie K2r Colour Catcher a som nadmieru spokojná. Obrúsok som skúsila pri praní rôznofarebného prádla a na konci som zostala milo prekvapená. Nič sa mi nezafarbilo. Úprimne, vôbec som si nemyslela, že to môže fungovať, ale po vyskúšaní som presvedčená že to funguje. Od teraz nemusím pracne triediť prádlo, čo vzhľadom na našu malú domácnosť niekedy trvalo dosť dlho. Tým pádom určite dosť ušetrím, lebo prádlo nemusím prať jednotlivo podľa príbuzných farieb, ale ho jednoducho zmiešam pridám prací obrúsok a hotovo. Takto to zvládne aj môj partner.

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• Praktický produkt
  • Spĺňa účel
  • Zabraňuje zafarbeniu oblečenia

Papieriky na pranie Colour Catcher sú veľmi praktické a šetria čas aj náklady na pranie, nakoľko je možné prať rôznofarebné oblečenie spolu a zaplniť tak celú práčku. Perfektne spĺňajú svoj účel. Ich používanie je rýchle a komfortné. Veľká spokojnosť!

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• efektívnosť výrobku
  • jednoduché použitie (stačí len vložiť obrúsok do zadnej časti pračky)

Colour Catcher obrúsky do prania ma prekvapili svojim účinkom, po použití som naozaj videla rozdiel zachytený na obrúsku - obrúsok počas pracieho cyklu pekne zachytil čiastočky farieb a nečistôt, čím pomohol zachovať farby oblečenia výrazné, neprišlo k zafarbeniu bielizne v pračke inou farbou, takže produkt účel splnil

Overený zákazník Testuj.to Erika

• Zachovanie farby
  • Nezafarbenie bielizne inou farbou

Nadmieru spokojná s obruskami K2r Colour Catcher , oblečenie ostalo bez zmeny , farby sa zachovali a neostali odfarbené bielizňou ktorá mi už v minulosti spôsobila zafarbenie. Určite odporúčam . Urýchlenie prania, keďže som nemusela triediť oblečenie. Jednoduchá manipulácia s výrobkom.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• zachytenie farieb
  • farebnosť oblečenia
  • prádlo nevoňalo po aviváži

Výborný produkt, zachytáva farbu ako má a počas prania pomáha oblečeniu aby si zachovali svoju farbu. Jednoducho sa používa, keďže ho stačí pridať do práčky a po praní vybrať. Nič zložité, zvládne to podľa mňa každý. Určite odporúčam kazdemu to vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to Nikoleta

Zakúpený v Testuj.to

• Tvrdost obruska, zachytenie vsetkych farieb do jedneho obruska

Pri k2r colour catcher som prvykrat vyskusala oprat vsetko farebne oblecenie spolu. Vzdy predtym som musela vsetky farby triedit aby sa nezafarbilo oblecenie jedno od druheho. Po vybrati veci z pracky som bola milo prekvapena, ze ani jedno oblecenie sa nezafarbilo od druheho, ake som vlozila, take som vytiahla, spokojnost nadovsetko. Mozem prat vsetko v kope a ulahcena roboty aj cas …

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• naozaj pomaha

jednoducho sa pouziva a po pouziti sa vyhodi.odevy si zachovali svoj prirodzenu farbu a vonu,rozhodla som sa vyskusat hned naostro na bielych a farebnych veciech pri jednom prani a mozem s radostou konstatovat ze sa mi nic nezafarbilo od farebneho pradla

Overený zákazník Testuj.to Alexandra

• zloženie
  • kvalita
  • účinnosť

Obrúsky fungujú počas prania ako magnet. Úžasné je, že obrúsky je možné používať pri všetkých teplotách. Môj prvý dojem po vyskúšaní obrúskov bol výborný. Obrúsky Colour Catcher naozaj spĺňajú to, čo sľubujú. Odteraz žiadne oblečenie nie je zafarbené inou farbou.

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• efektívnosť
  • ľahké používanie

Konečne môžem s čistým svedomím vložiť do práčky viacero farbených vecí, bez strachu, že sa niektorá z nich ofarbí. Tento produkt bol vytvorený pre mňa a ja sa z neho vyslovene teším, spĺňa všetko, čo som od neho očakávala - úsporu času, zachovanie farieb bielizne a žiadne ďalšie zafarbenie.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Veľkosť

Použitie obruskov je mimoriadne jednoduche, treba ich len vložiť do práčky a pridať bielizeň. Roznofarebna bielizeň si zachovala svoje farby a obrúsok ostal po praní mierne zafarbeny. Paci sa mi ze je vyrobený z prírodných materiálov a veľký a pevný.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Ušetrenie času
  • Zachytáva farby
  • Účinnosť

K2r Colour Catcher účinne zachytáva farby a biele (resp. bledé) oblečenie ostane naďalej biele. Taktiež K2r Colour Catcher “urýchľuje” pranie, keďže už nemusím oddeľovať biele od farebného oblečenia, môžem prať všetko spolu a nemusím sa báť žiadnej “nehody”.

Overený zákazník Testuj.to Barbara

• Jednoduchosť použitia
  • Nezachytilo farby
  • Zafarbená bielizeň

K2r colour catcher ma sklamalo. Po vypraní bola bielizeň zafarbená . Ako plus môžem uviesť jednoduchosť použitia no kvalita produktu ma sklamala. Ja osobne tento produkt neodporúčam očakávala som jednoznačne lepší výsledok . Myslím že tento produkt už nezakúpim.

Zobrazujem 261 - 280 zo 399 recenzií 1...12 13 [ 14 ] 15 16...20